×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Promocyjny wtorek Ryanair: 25 proc. zniżki na loty


Ryanair ogłosił dziś (4.11) wyprzedaż pod nazwą "Promocyjny wtorek" z 25 proc. rabatem na wszystkie styczniowe loty zarezerwowane w dniu dzisiejszym, tym samym dziękując 89 milionom klientów, którzy wybiorą Ryanaira w tym roku.Wyprzedaż "Promocyjny wtorek" rozpoczęła się 4 listopada o godzinie 00:01 i potrwa tylko 24 godziny. Promocja dotyczy wszystkich styczniowych lotów na 1600 trasach, łączących 180 lotnisk w 30 krajach Europy.


- W podziękowaniu 89 milionom klientów, którzy w tym roku skorzystają z usług Ryanaira, ogłaszamy wyprzedaż "Promocyjny wtorek" z 25 proc. zniżką na wszystkie loty w styczniu zarezerwowane w dniu dzisiejszym. Aby skorzystać z tej wspaniałej oferty należy odwiedzić naszą stronę dzisiaj i wybrać jedno z 1600 tanich połączeń.  Spiesz się, nie przegap okazji - oferta ważna do godziny 24:00, 4 listopada - powiedział Robin Kiely z Ryanair.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie