×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Wi-Fi na trasach średniego zasięgu


Lufthansa zaoferuje swoim pasażerom na wybranych trasach średniego zasięgu dostęp do mediów społecznościowych szeroki oraz wybór amerykańskich produkcji filmowych i muzyki.Filmy można będzie oglądać nawet w ośmiu wersjach językowych, w ofercie znajdą się także popularne seriale telewizyjne oraz 100 płyt CD – od muzyki klasycznej przez rock i pop aż po audiobooki. Pasażerowie będą mieć również dostęp do programów radiowych, gazet codziennych oraz magazynów w formie elektronicznej, a także informacji na temat swojego rejsu.

W Lufthansa WorldShop dostępne będą najnowsze produkty z kategorii podróże, lifestyle, sport oraz elektronika – można je wygodnie zamawiać siedząc w fotelu z dostawą do własnego domu. Nowy serwis będzie dostępny na pokładach 20 Airbusów A321 na trasach do Tel Awiwu, Aszchabadu, Baku oraz na Wyspy Kanaryjskie.


Aby skorzystać z systemu pokładowej rozrywki pasażerowie muszą pobrać bezpłatną aplikację Lufthansa Entertainment przed rozpoczęciem rejsu, lub wtyczki Microsoft Silverlight na notebooki.

Nowy innowacyjny produkt opiera się na platformie Lufthansa Systems BoardConnect, który – dzięki wykorzystaniu infrastruktury Wi-Fi – nie wymaga wyposażenia każdego fotela w skomplikowanie okablowanie. Lufthansa Technik rozwinęła i zainstalowała odpowiednie punkty bezprzewodowego dostępu w kabinie.

Pasażerowie mogą znaleźć więcej informacji na temat aplikacji Lufthansa Entertainment na specjalnej stronie przewoźnika.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie