×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnicze studia MBA ruszą za miesiąc


Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów zaprasza do udziału w studiach menedżerskich MBA skierowanych do sektora lotniczego. Zajęcia odbywać się będą w Warszawie, a ich początek zaplanowano na 28 listopada br.

- Mam nadzieję, że Lotniczy MBA wzbogaci nasz rynek o prawdziwych ekspertów, którzy mając wiedzę, będą kompetentnymi osobami do komentowania sytuacji branży i jej rozwoju, chociażby w mediach, by jak najwięcej osób mogło rozumieć, na czym lotnictwo polega i jakimi prawami się rządzi - mówi cytowany w komunikacie prasowym Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT. 

Program patronatem honorowym objął Piotr Ołowski, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Partnerami są PLL LOT, Eurolot, Welcome Airport Services i LS Airport Services. 

Rekrutacja na zajęcia trwa do 21 listopada br. Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na stronie internetowej GFKM. Dwuletnie zajęcia mają być prowadzone przez naukowców oraz praktyków z doświadczeniem w branży. Wśród celów programu jest nie tylko nauka zarządzania biznesem lotniczym, ale także wymiana doświadczeń i nauka przewidywania trendów w sektorze.

Program opracowany dla branży lotniczej wzbogaca wiedzę o najnowszych rozwiązaniach organizacyjnych, rynkowych i technologicznych w sektorze lotniczym. Studia te ponadto tworzą możliwość wymiany praktycznej wiedzy, wypracowania nowych rozwiązań oraz integrację środowiska lotniczego - dodaje prof. dr hab. Wojciech Rybowski, prezes zarządu GFKM.

Zajęcia trwają przez cztery semestry (dwa lata akademickie). Opłata wynosi 8500 zł + VAT za semestr. Opłata za trzeci i czwarty semestr może ulec korekcie o wskaźnik inflacji. 

gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie