Lotnicze studia MBA ruszą za miesiąc

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
27 października 2014 21:58
Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów zaprasza do udziału w studiach menedżerskich MBA skierowanych do sektora lotniczego. Zajęcia odbywać się będą w Warszawie, a ich początek zaplanowano na 28 listopada br.

Reklama

- Mam nadzieję, że Lotniczy MBA wzbogaci nasz rynek o prawdziwych ekspertów, którzy mając wiedzę, będą kompetentnymi osobami do komentowania sytuacji branży i jej rozwoju, chociażby w mediach, by jak najwięcej osób mogło rozumieć, na czym lotnictwo polega i jakimi prawami się rządzi - mówi cytowany w komunikacie prasowym Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT.

Program patronatem honorowym objął Piotr Ołowski, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Partnerami są PLL LOT, Eurolot, Welcome Airport Services i LS Airport Services.

Rekrutacja na zajęcia trwa do 21 listopada br. Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na stronie internetowej GFKM. Dwuletnie zajęcia mają być prowadzone przez naukowców oraz praktyków z doświadczeniem w branży. Wśród celów programu jest nie tylko nauka zarządzania biznesem lotniczym, ale także wymiana doświadczeń i nauka przewidywania trendów w sektorze.

- Program opracowany dla branży lotniczej wzbogaca wiedzę o najnowszych rozwiązaniach organizacyjnych, rynkowych i technologicznych w sektorze lotniczym. Studia te ponadto tworzą możliwość wymiany praktycznej wiedzy, wypracowania nowych rozwiązań oraz integrację środowiska lotniczego - dodaje prof. dr hab. Wojciech Rybowski, prezes zarządu GFKM.

Zajęcia trwają przez cztery semestry (dwa lata akademickie). Opłata wynosi 8500 zł + VAT za semestr. Opłata za trzeci i czwarty semestr może ulec korekcie o wskaźnik inflacji.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama