×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bruksela najlepsza w pozyskiwaniu tras


Lotnisko w Brukseli otrzymało nagrodę World Routes 2014 za najlepsze działania w zakresie pozyskiwania nowych tras. W panelu oceniającym był m.in. przedstawiciel PLL LOT.


World Routes to coroczne spotkanie przedstawicieli lotnisk i linii lotniczych. W tym roku odbywało się w Chicago. Na zakończenie konferencji od 1997 r. przyznawane są nagrody za najaktywniejsze pozyskiwanie nowych tras. Przyznają je przedstawiciele linii lotniczych. W tym roku w 10-osobowym panelu był m.in. Mateusz Klimek, route manager PLL LOT. 

Lotnisko w Brukseli zwyciężyło już po raz drugi w ciągu ostatnich trzech konferencji (poprzednio w 2012 r.). 

- To był dobry rok dla lotniska w Brukseli. Zespół ciężko pracował i wspierał nasze linie lotnicze, niezależnie czy to mali przewoźnicy regionalni, średniej wielkości spółki czy przewoźnicy dalekodystansowi - powiedział Leon Verhallen, dyrektor marketingu lotniczego lotniska w Brukseli. 

Poza nagrodą ogólną dla lotniska w Brukseli, nagrody przyznano także w czterech kategoriach lotnisk pod względem wielkości oraz w kategorii "destynacja". 

W kategorii lotnisk powyżej 50 milionów podróżnych rocznie zwyciężyło lotnisko w Singapurze. Wyróżnienia dostały lotniska Amsterdam i Frankfurt, a w finale były również Londyn-Heathrow i Paryż-Charles de Gaulle. 

W kategorii lotnisk od 20 do 50 milionów pasażerów zwyciężyło lotnisko w Dublinie, wyróżnienia trafiły do Kopenhagi i Monachium, a wśród finalistów były również Dusseldorf i Seattle-Tacoma. 

Bruksela automatycznie zwyciężyła również w rankingu lotnisk od 4 do 20 milionów pasażerów. Wyróżnienia otrzymały Ateny i Budapeszt, a finalistami były Abu Zabi i Tampa. 

Wśród najmniejszych ocenianych lotnisk pierwsze miejsce zdobyło Shannon, a wyróżnienie Brema. Finalistami były: Aksu (Chiny), Cuneo Levaldigi (Włochy) i Kilimandżaro (Tanzania).  


Za najlepiej promujący się cel podróży uznano Australię (Tourism Australia). Wyróżnienie zdobyła organizacja Turismo de Tenerife, a w finale były również Filipiny, Las Vegas, Madagaskar i Valencia. Reklama


Booking.com
gość_4fddb - Profil
gość_4fddb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie