Kopenhaskie lotnisko liczy na polskich pasażerów

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
12 września 2014 14:21
1 komentarz
Przegląd prasy:
Przedstawiciele lotniska w Kopenhadze zapowiadają zwiększenie działań promocyjnych na terenie Polski, dostrzegając ogromny potencjał tego rynku.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_b8d2a 2014-09-12 14:43   
gość_b8d2a - Profil gość_b8d2a
Niezwykle niemile lotnisko dla pasazerow z krotkim tranzytem. Biega sie kilka kilometrow, aby dotrzec z jednego gate'u do drugiego. Mialem 60 min na przesiadke (intra EU) i ledwo zdarzylem dobiec do samolotu. Oczywiscie nie mialem nawet czasu zajsc do strefy handlowej ani skorzystac z business lounge'u. A serwis pokladowy w SASie bardzo kiepski i wszystko platne w Economy, nawet woda. Duzo przyjemniej przesiadac sie w VIE, MUC lub ZRH. I dodatkowo dostaje sie wiecej mil majac srebrna, zlota lub czarna karte Miles&More, bo SAS nie daje dodatkowych 25% dla posiadaczy tych kart M&M.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama