×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyniki easyJet w sierpniu


W sierpniu tania linia lotnicza easyJet przewiozła na pokładach swoich samolotów 6 612 075 pasażerów*, co jest wynikiem o 8,5 proc. lepszym niż w sierpniu ubiegłego roku.


Współczynnik obłożenia miejsc** w samolotach wyniósł 94,2% i jest lepszy o 1,4 punktu procentowego od wyniku z zeszłego roku.

Przez ostatnie 12 miesięcy linia przewiozła 64 339 243 pasażerów, czyli o 6,4 proc. więcej niż przez ostatnie 12 miesięcy licząc do sierpnia 2013 roku.  

Wskaźnik obłożenia miejsc za ostatnie 12 miesięcy wyniósł 90,3% i jest wynikiem o 1,1 punkt procentowy lepszym wynikiem od wyniku z ubiegłego roku.  

* Liczba przewiezionych pasażerów oznacza liczbę sprzedanych miejsc. Sprzedane miejsca obejmują miejsca bez względu na to, czy pasażer wykorzysta zakupione miejsce. Miejsca sprzedane obejmują również miejsca oferowane w promocjach oraz dla pracowników na loty służbowe.

** Współczynnik obłożenia miejsc oznacza liczbę pasażerów jako procent liczby miejsc udostępnionych pasażerom. Nie dokonuje się ważenia wskaźnika w celu zidentyfikowania efektu zróżnicowania długości lotu bądź „etapów”.

easyJet lata na ponad 700 trasach pomiędzy ponad 130 lotniskami w 32 krajach. Samoloty easyJet startują z lotnisk, do których 300 milionów Europejczyków może dojechać w ciągu zaledwie godziny.gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie