Elbląg marzy o rozbudowie lotniska

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
11 sierpnia 2014 13:17
4 komentarze
Przegląd prasy:
Do listy miast, które chcą rozwijać swoją infrastrukturę lotniskową, chce dołączyć Elbląg. Marzeniem jest utwardzany pas startowy na lokalnym lotnisku aeroklubowym. 
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_186b3 2014-08-12 07:23   
gość_186b3 - Profil gość_186b3
Jeśli general aviation to nie mam nic przeciwko, ale jeśli komuś się marzy coś większego to wyrzucanie pieniędzy w błoto
gość_eb465 2014-08-11 21:34   
gość_eb465 - Profil gość_eb465
Zaczyna sie od mowienia o pasie betonowym, potem, ze to jednak bedzie lotnisko dla GA, potem sie dodaje, ze w sumie to moznaby tez Rajanka i Wizia sprowadzic i z malego projekciku za rzeczywiscie male pieniadze powstaje nikomu niepotrzebne mega lotnicho (jak na regionalne potrzeby) za wiele milionow EUR wyrzuconych w bloto, po ktorym wiatr bedzie hulac a samolot pojawi sie tyle razy w ciagu tygodnia, ile w ciagu godziny w WAW vide LUZ, IEG, LCJ, BZG, SZY, RDO, GDYnia. Nowy prezydent mami obywateli nowymi obiecankami, czego to nie zrobi w miescie, bo w rok po wyborach ludzie maja go dosc.
mrjulek 2014-08-11 16:18   
mrjulek - Profil mrjulek
W Elblągu (moim rodzinnym mieście) nikt nie chce budować portu lotniczego, tylko od wielu lat się mówi o tym, by wybudować betonowy pas startowy (max. 1200 m, choć nie wiem, czy aż na tyle jest miejsca) na lotnisku aeroklubowym. I uważam, że ta koncepcja jest słuszna, bo tak jak wszyscy w Elblągu podreślają - mamy świetnie rozwijające się lotnisko pasażerskie w Gdańsku i nie ma potrzeby budować drugiej Gdyni, Babimostu czy Radomia. Poza tym, Elbląg jest za mały by wygenerować ruch lotniczy.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama