Chcą więcej lotów z Lublina

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 września 2013 23:41
9 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Wschodni", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_ecb12 2013-10-07 11:42   
gosc_ecb12 - Profil gosc_ecb12
do gosc_84b38
Stałe przejście graniczne jest ważne w przypadku gdyby na lotnisku w Świdniku zaszła np. konieczność odprawiania lotów przez całą dobę, o każdej godzinie. Teraz jest tak, że każdy lot do Świdnika musi być zapowiadany wcześniej, z wyprzedzeniem czasowym, tak jak na malutkim prowincjonalnym lotnisku sportowym. Czasami z tego powodu lotów do portu lotniczego LUBLIN nie można przyjąć, np. tych biznesowych, ale i pasażerskich. To WSTYD. Gdyby było tam stałe przejście graniczne, to wtedy tego (wcześniejszego zapowiadania) nie trzeba by robić, a ponadto wtedy zwiększa się zakres świadczonych przez lotnisko usług. W szczególności stałe przejście graniczne ma znaczenie dla pasażerów lecących np. do Lublina lub z Lublina, a pochodzących ze strefy poza Schengen, np. z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Chin itp.!!!Stałe przejście to także większy prestiż lotniska w Europie i na świecie!
gosc_7a1ed 2013-10-05 19:37   
gosc_7a1ed - Profil gosc_7a1ed
przejscie graniczne to poprostu mydlenie oczu dle LH czy AB nie ma znaczenia
gosc_84b38 2013-10-05 12:11   
gosc_84b38 - Profil gosc_84b38
Czy ktoś może mi wytłumaczyć co da to stałe przejście graniczne Lufthansie ? Przecież jeśli uruchomi linię do wyłącznie na trasie LUZ - FRA lub LUZ - MUC. Ponieważ Polska i Niemcy podpisały układ z Schengen to na tej trasie nie będzie odprawy granicznej i Straż Graniczna nie jest potrzebna przy odprawie takiego lotu. Czy to nie jest jedynie wykręt przewoźnika i mydlenie oczu przez Zarząd LUZ ?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama