Modlin ma czas do końca marca

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
28 grudnia 2012 20:29
4 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Puls Biznesu", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_dd52a 2012-12-29 16:57   
gosc_dd52a - Profil gosc_dd52a
Na Śląsku za opóźnienia w uruchamianiu i kursowaniu pociągów nowo powstałych Kolei Śląskich marszałek podał się do dymisji ...
forplay 2012-12-29 14:27   
forplay - Profil forplay
spooks - prawdopodobnie do końca marca będzie traktowane to jako naprawa a później jako ponowny odbiór z nową dokumentacją budowlaną.
spooks 2012-12-29 11:39   
spooks - Profil spooks
Co to znaczy że ma czas do końca marca? Modlinowi czy też wykonawcy pasa (w każdym razie temu, kto będzie płacił kary FRancy) powinno zależeć aby jak najszybciej lotnisko zaczęło funkcjonować. Tekst że ma czas do końca marca mógłby równie dobrze brzmieć że ma czas do końca czerwca czy też końca świata... i czemu taki termin określa inspektor nadzoru budowlanego? Jak pas będzie gotowy to inspektor zrobi odbiór albo nie zrobi a kiedy to się stanie to chyba tylko wróżki dopytywać.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama