Ryanair wyrzucił pasażerkę z samolotu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
05 listopada 2012 13:05
36 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Gazeta Prawna", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2012-11-09 13:32   
hops - Profil hops
spotter10 tak jak napisał gość o świetle. jeśli przekroczysz prędkość o 10 czy 20 km też dostajesz mandat. a agenci muszą przestrzegać polityki linii, bo są za to rozliczani. czemu jedna, bo jedna to może być reklamówka, a może być plecak, a może być regularna walizka - więc co by nie musieć dyskutować ani agent, ani CC pasażer ma mieć 1 szt.
spotter10 2012-11-09 08:25   
spotter10 - Profil spotter10
ssak generalnie dobrze opisałem moją tamtą sytuację. Nie miałem ani czasu ani chęci użerania się z Wizz'em o jakieś odszkodowania czy coś. Cieszyłem się tylko, że lecę i że jakoś dotrę. A wracając do bagażu podręcznego. Gosciu_a2f61 -> masz rację, że pasażerowie często nie czytają informacji a później wielkie zdziwienie. I jeżeli faktycznie taszczą dwie torby po 20kg a później mają pretensje, to tylko ich wina. Ale z drugiej strony mierzenie bagażu podręcznego co do milimetra i ważenia co do 0,1kg jest dla mnie przegięciem. Czasami siedząc na lotnisku widzę, jak są sprawdzani pasażerowie lecący W6 lub FR i nie wiem cz się śmiać czy płakać. Mają kabinówkę plus jakąś siatkę z zakupami. To już jest za dużo i nie wolno, bo dwie sztuki. Gdy siatki chowają do kabinówkek, już jest ok. Sorry, czy to nie jest chore? Bagaż ten sam i waży tyle samo! A co do samego waszego wykształcenia - nikt nie twierdzi, że są to osoby nie wykształcone. Ale z moich obserwacji (a czasami czekając na lotniskach mogę poobserwować trochę załogi) większości z tych osób coś się w głowach pomieszało. Wydaje im się, że są kimś specjalnym i się wywyższają. Ostatnio taka jedna szła dumnym krokiem, potrąciła jakiegoś pasażera i nawet nie burknęła "przepraszam". Kultura osobista czasami naprawdę u nich szwankuje. I wydaje mi sie, że zapomnieliście, że tak naprawdę 95% waszej pracy to jest bycie tylko i wyłącznie kelnerką i sprzedawcą. A takie osoby przede wszystkim powinny być kulturalne. Co z tego że w samolocie?
gosc_a2f61 2012-11-08 19:37   
gosc_a2f61 - Profil gosc_a2f61
Przepisy w kodeksie ruchu drogowego stoi: czerwone swiatlo znaczy stoj. I koniec kropka. Nikt nie dyskutuje gdy zlamie ta zasade. w ryanairze zasada glosi jedem bagaz na łeb. Koniec kropka. Nawet na glupiej karcie pokladoqej jest napisane jak dla slepych i wyrysowane sa wymiary dozowlonego bagazu. Trzeba byc kretynem zeby znac opinie o ryanairze, dostac 100 maili przed wylotem z informacja ze mozna miec tylko jedna sztuke bagazu, na lotniskach wszedzie oblepione plakaty "1 bag allowed for person", a na koncu cisnie sie ma poklad z dwoma walizkami po 20 kg. pracuje w ryanairze jako cabin crew i na codzien mam przynjamniej 100 "mniej rozgarnietych" pasazerow ktorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem a potem skacza krzycza a jak juz padnie pytanie "wiesz kim ja jestem" to boki zrywac. Kolego SSAK: glupawo usmiechasz sie zapewne Ty gdy te panienki do Ciebie mowia po angielsku a Ty nic nie kumasz. Te glupawe panienki pracujace chociazby na mojej bazie sa bardziej wyksztalcone niz 75% polskiego narodu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama