Nowy dyrektor operacyjny w Wizz Air

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
26 października 2009 16:12
Reklama

Do Wizz Air dołączy Chris Collins, który obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Collins będzie pracował w biurze Wizz Air w Budapeszcie.

Collins pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie rozwijał swoją karierę w branży lotniczej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na rozmaitych stanowiskach kierowniczych, między innymi w liniach People Express i Continental Airlines. Karierę w sektorze linii nisko-kosztowych rozpoczął w 1998 r. jako jeden z pierwszych pracowników linii Jet Blue na stanowisku Starszego Kierownika Operacyjnego. Przez ostatnie cztery lata pracował na stanowisku Dyrektora Operacyjnego w liniach Frontier Airlines.
- Przyjście Chrisa do Wizz Air jest kolejnym krokiem milowym w procesie budowania pozycji naszej linii - powiedział József Váradi, prezes Wizz Air - Jego zdolności kierownicze na pewno wpłyną pozytywnie na rozwój firmy oparty na przywództwie cenowym. Planujemy rozbudować flotę samolotów z 26 do 132 maszyn w ciągu najbliższych ośmiu lat, czego zapowiedzią są zamówienia na Airbusy A320, jakie już złożyliśmy. Chris wniesie do Wizz Air cenne doświadczenie w rozwijaniu firmy. Na pewno będzie źródłem nowych pomysłów na codzienne funkcjonowanie firmy, jak i dotyczących jej strategicznego rozwoju. Obecność Chrisa zwiększy potencjał intelektualny firmy.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama