×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pociągi z Modlina na Chopina zawieszone


Od niedzieli (9.3) z rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich znika bezpośredni pociąg łączący Lotnisko Chopina oraz Modlin. Powodem jest rozpoczynający się remont warszawskiej linii średnicowej. 

Pociągi Kolei Mazowieckich nadal będą dojeżdżać do Modlina, ale rozpoczną bieg na stacji Warszawa Wschodnia. Zatrzymają się tam także pociągi tego samorządowego przewoźnika kursujące do Nasielska, Ciechanowa oraz Działdowa. Pojadą one z Warszawy Zachodniej przez Warszawę Kasprzaka, Koło, Gdańską oraz ZOO z pominięciem Wschodniej. Rozkład połączeń KM do Modlina można sprawdzić na stronie internetowej przewoźnika (plik pdf). Jak informuje spółka, nieco zmieniony zostanie też rozkład jazdy autobusów lotniskowych łączących stację kolejową i port lotniczy w Modlinie. 

Bilety KM będą honorowane w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej na trasie z Legionowa Piasków do Warszawy Zachodniej (zarówno przez Warszawę Wschodnią, jak i Gdańską), na odcinku z Warszawy Zachodniej (peron 8) do Lotniska Chopina oraz w warszawskim metrze pomiędzy Dworcem Gdańskim a Centrum. 

Zmieni się również rozkład jazdy pociągów SKM na Lotnisko Chopina. Linia S2 będzie jeździć do Sulejówka Miłosną przez Warszawę Śródmieście, a linia S3 tylko do Warszawy Centralnej. 

Dominik Sipinski
fot. Dominik Sipinskigość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie