×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


3-dniowa promocja linii Air FranceDzięki kolejnej, specjalnej ofercie Air France, entuzjaści dalekich i egzotycznych, podróży, mogą wyruszyć do Pekinu i Johannesburga lub odwiedzić Madagaskar. Obniżone ceny przelotów lotniczych obowiązują tylko przez 3 dni -  do 22 lutego br., a podróż należy zaplanować do 19 czerwca br.

W najnowszej ofercie Air France, stolicę Chin można odwiedzić już za 1919 PLN. Pekin i jego okolice, mają turystom wiele do zaoferowania. Miasto zachwyca zabytkami, urzeka odmiennością kulturową i bajkowym krajobrazem.Do Johannesburga można polecieć już za 1999 PLN. Jest to czwarte największe miasto na kontynencie afrykańskim (po Kairze, Lagos i Kinszasa), uznawane także za światową stolicę złota. Podobnie, jak Wyspa Cudów, jak niektórzy nazywają Madagaskar ze stolicą w Antananarywa. Ta egzotyczna kraina jest dostępna w promocji Air France w cenie 3149 PLN.

Promocyjne bilety lotnicze Air France rezerwować można na stronie airfrance.pl, na Infolinii oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie