Ryanair: 2 mln pasazerów w Warszawie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 stycznia 2014 18:06
24 komentarzy
Reklama

Ryanair poinformował dziś (23.01), że od 2007 roku przewiózł 2 mln pasażerów z/do Warszawy. 2 milionowym pasażerem Ryanair w Warszawie została Dorota Gardocka. Pani Dorota podróżowała z Warszawy (Modlin) do Londynu z mężem i córką.

W Polsce Ryanair przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycje lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 27 połączeń z Modlina, w tym dwa krajowe do Wrocławia i Gdańska, które wystartują 2 kwietnia tego roku.- Ryanair zajmuje pozycje lidera na rynku. Powrót lotów na lotnisko Warszawa-Modlin pozwoliło nam pozostać numerem 1 w Polsce. Od 2007 roku przewieźliśmy ponad 2 miliony pasażerów z/do Warszawy. Jesteśmy zadowoleni z rosnącego ruchu pasażerskiego w Warszawie i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Fot. Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_79461 2014-01-24 13:06   
gosc_79461 - Profil gosc_79461
@krzysiekl- a jak ,,dobrze pójdzie" tj. będzie mgła że przekierowanie to wyląduje się w WAW :D- tylko, że loty ruszą na poczatku kwietnia, kiedy pogoda się poprawia i mgieł coraz mniej a później ma być CAT II.
krzysiekl 2014-01-24 12:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
co do konkurencji z LOT to nawet obecne, wysokie jak na FR ceny mogą być sporo niższe niż w LOT. Np piatek 16maj wieczorem do WRo powrot w niedziele wieczorem FR calosc bez bagazu, ale to zupelnie jest ok 277PLN, LOT 545PLN. Nowe godziny FR idealnie nadaja sie do takich weekendowych wypraw. Co wiecej FR ma duza zalete przy tak krotkich trasach: mozna kupic bilet w jedna strone za standardowa cene. To jest bardzo istotne pozwala poleciec a wrocic autobusem, pociagiem ze znajomym samochodem itp. Jest tez mniejsze ryzykow w razie zmiany planow (np. rezygnacia z lotu tam i w takiej sytuacji w LOT tracimy bilet powrotny). Biorac to wszystko pod uwage uwazam, ze FR jest lepsza do krotkich lotow krajowych niz LOT (znizka za brak bagazu rejestrowanego, wieksza swoboda przy zakupie biletow)
gosc_b510e 2014-01-24 12:23   
gosc_b510e - Profil gosc_b510e
@serengeti- też liczę na drugie połączenie dziennie-z rana czy przedpołudniem. @dexter- zobacz na ceny Lotu z WRO czy GDN- obniżyli jak weszła konkurencja OLT, ale jak padli znowu podnieśli, mimo to nie dawali rady ,,finansowo" konkurować a OLT wpłynął negatywnie na wyniki LOTu/Eurolotu. FR będzie działał znacznie dłużej, owszem gorszy dojazd bo z WMI, ale ceny na pewno zrekompensują to.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama