Ryanair: Dział rezerwacji dla grup i firm

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 stycznia 2014 14:17
1 komentarz
Reklama
Ryanair otworzył nowy dział rezerwacji dla grup i firm, który skierowany jest dla osób podróżujących w grupach lub służbowo. Szefową nowego działu została Lesley Kane, która do tej pory była odpowiedzialna za dział sprzedaży i marketingu.

- Ryanair nieustannie podnosi jakość obsługi klienta i otrzymał liczne prośby organizatorów podróży dla grup i firm, aby opracować i uruchomić nowe usługi. Od początku 2014 r., grupy i klienci biznesowi będą mogli cieszyć się zaletami naszych dopasowanych usług, które będą wspierać wzrost pasażerów Ryanair do ponad 110 mln pasażerów do 2019r. - powiedziała Lesley Kane.

Pasażerowie już teraz mają dostęp do sekcji "Group boookings" na nowej stronie internetowej Ryanair, a w ciągu nadchodzących tygodni zostaną uruchomione także usługi dla firm z elastycznymi biletami (możliwość naniesienia określonych zmian bez dodatkowych opłat), rezerwacją miejsc i przyśpieszonym przejściu na wybranych lotniskach.Uruchomienie rezerwacji dla grup będzie mieć duże znaczenie dla wszystkich tak podróżujących, w tym szkół, klubów sportowych i innych dużych firm i organizatorów. Rezerwacje dla grup i osób podróżujących służbowo, pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

- 2014 rok jest bardzo ekscytującym rokiem dla wszystkich podróżujących grup i pasażerów biznesowych, ponieważ Ryanair wprowadza w tym sektorze znaczące zmiany obniżające koszty podróży. Miło nam wyznaczyć Lesley Kane jako szefa działu rezerwacji dla grup i firm. Jej rozległa wiedza o sprzedaży i marketingu, w połączeniu z jej dużym doświadczeniem z okresu, kiedy sprawowała stanowisko jako szefowa Centrum Rezerwacji zapewni pomyślne wdrożenie nowych ulepszeń w naszych usługach - powiedział Michael O’Leary, prezes Ryanair.

Ostatnie komentarze

shorty 2014-01-17 22:10   
shorty - Profil shorty
Ciekawe kiedy będzie można kupicc bilet na łączoną trasę ?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N