×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia: Z Warszawy do Mediolanu LinateLinie Alitalia uruchomią w nadchodzącym sezonie letnim połączenie z Warszawy do Mediolanu Linate. Pierwszy rejs z lotniska Chopina do Włoch został zaplanowany na 30 marca 2014 roku.


Loty będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. W tygodniu samolot będzie startował z Mediolanu Linate o godzinie 12:35, w Warszawie wyląduje o godzinie 14:40. Rejs powrotny z lotniska Chopina został zaplanowany na godzinę 15:30, w Mediolanie spodziewany jest o godzinie 17:40.

W niedziele samolot będzie startował z Mediolanu Linate o godzinie 11:30, w Warszawie wyląduje o godzinie 13:35. Rejs powrotny z lotniska Chopina został zaplanowany na godzinę 14:25, w Mediolanie spodziewany jest o 16:35.

Ceny biletów zaczynają się od 369 PLN w dwie strony. Cena zawiera podatki oraz opłaty, w cenę biletu wliczony przewóz bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg.

Anna Żuchlińskagość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie