AF-KLM: Do Brazylii 30 proc. taniej

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
18 grudnia 2013 17:24
2 komentarze
Reklama

Karnawał w Rio de Janeiro przyciąga co roku tysiące turystów z całego świata. Dzięki niezwykłej ofercie cenowej biletów lotniczych Air France i KLM miłośnicy samby będą mogli na miejscu podziwiać mieniący się cekinami, barwny korowód najpiękniejszych tancerek i tancerzy. 30 proc. zniżki na przeloty do Brazylii dostępne są tylko do 22 grudnia br. Oferta dotyczy wylotów między 1 stycznia, a 31 marca 2014 roku.

Położone nad Atlantykiem kultowe Rio de Janeiro słynie z pięknego wybrzeża i pięknych plaż. Przyszłoroczny Karnawał rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 8 marca. W tym czasie odbywać się będą parady, bale oraz inne imprezy towarzyszące. Osoby, które w czasie urlopu bardziej nastawione są na zwiedzanie, w starym centrum Sao Paulo znajdą najstarszą, zabytkową architekturę pochodzącą z XVIII i XIX wieku. W pobliżu starówki nie brak również historycznych obiektów sakralnych, jak np. kościół Nossa Senhora da Luz (pochodzący z XVIII wieku) czy Katedra da Sé (datowana na XVI wiek).Przeloty do Brazylii można teraz kupić do 30 proc. taniej w porównaniu do standardowych ofert. Bilety lotnicze Air France i KLM zarówno do Rio de Janeiro, jak i Sao Paulo dostępne są już od 2799 PLN. Najniższa cena przelotu do tych miast standardowo wynosi około 4000 PLN. Dla osób, które wolą poczuć brazylijski klimat w mieście mniej obleganym przez turystów doskonałą propozycją będzie położone na południu kraju Porto Alegre – dostępne teraz w cenie 3299 PLN. Najniższa cena biletu do tej destynacji wynosi standardowo około 4500 PLN.

Promocyjne bilety lotnicze do Brazylii rezerwować można na stronach przewoźników oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

Fot. KLM
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_cc751 2013-12-21 23:41   
gosc_cc751 - Profil gosc_cc751
Brazylia-Europa to przyszłościowa trasa dla LCC ... zaraz po tym jak Norwegian i Ryan zadomowią się na destynacjach EU-USA
olo 2013-12-20 15:25   
olo - Profil olo
wolne miejsca juz na 14 stycznia, tylko leciec
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama