×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szczecin bez Bristolu i Edynburga



Linie lotnicze Ryanair kasują na zimę dwa połączenia ze Szczecina do Bristolu oraz Edynburga, a także zmniejszają częstotliwość rejsów do Londynu.

Loty ze szczecińskiego portu lotniczego do Bristolu będą się odbywały do 5 listopada 2013 roku. Ryanair uruchomił rejsy ze Szczecina do Bristolu w październiku 2008 roku, jednak w 2009 roku zostały one skasowane, by powrócić pod koniec kwietnia 2013 roku. Obecnie loty na tej trasie realizowane są dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

Na zimę skasowane zostanie ponownie połączenie ze Szczecina do Edynburga. Ostatni rejs do Szkocji został zaplanowany na 26 października 2013 roku. Obecnie ze Szczecina do Edynburga możemy polecieć dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

W nadchodzącym sezonie zimowym Ryanair zmniejszy również częstotliwość lotów ze Szczecina do Londynu - irlandzki przewoźnik będzie realizował trzy, zamiast obecnych czterech, rejsy tygodniowo na lotnisko Stansted.
Bez zmian, czyli dwa razy w tygodniu, będzie można polecieć w okresie zimowym ze Szczecina do Dublina oraz Liverpoolu.

Anna Żuchlińska



gość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie