×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 5 mln pasażerów we WrocławiuWczoraj (21.08) Ryanair obsłużył swojego 5 milionowego pasażera na trasach z/do Wrocławia. Szczęśliwą podróżną okazała się Alicja Martałek, która podróżowała z Wrocławia do East Midlands wraz z mężem. Był to jej pierwszy lot w życiu.- Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania 5 milionowego pasażera we Wrocławiu. To znaczący krok milowy dla Portu Lotniczego we Wrocławiu, dla Ryanair jak i naszej pierwszej bazy w Polsce. Jest to dowód na to jak dynamicznie Ryanair się rozwija we Wrocławiu i jak nasze loty cieszą się popularnością wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Gratulujemy pasażerce, którą została Alicja Martałek, a Portowi Lotniczemu życzymy dalszych sukcesów i liczymy na dalszy wzrost liczby pasażerów - powiedziała Katarzyna Gaborec, przedstawicielka Ryanair w Polsce.
- Ryanair oferuje z Wrocławia połączenia do 22 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny oraz doskonałą obsługę pasażerską. W wakacyjnej ofercie mamy atrakcyjne loty do Hiszpanii (Barcelona, Alicante, Malaga), a także do Włoch (Bolonia, Mediolan, Rzym, Wenecja) oraz na Maltę i Kretę. Aby uczcić ten krok milowy Ryanair oferuje bilety za 29 PLN na trasach w całej Europie. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek na stronie ryanair.com - dodała.

Piotr Bożyk
Fot. Ryanairgość_75f1a - Profil
gość_75f1a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie