×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AF-KLM potwierdza 25 Airbusów A350Koncern Air France-KLM potwierdził zamówienie 25 Airbusów A350-900 wraz z dalszymi 25 opcjami. Grupa zadeklarowała chęć zakupu tych maszyn w 2011 r., ale z potwierdzeniem czekała na pierwszy lot najnowszego samolotu Airbusa

Potwierdzone zamówienie zostało złożone dziś (19.6) w trakcie 50. salonu Paris Air Show w Le Bourget.Po realizacji zamówienia AF-KLM będzie jedną z niewielu linii lotniczych na świecie, które będą korzystały ze wszystkich współczesnych rodzin samolotów Airbusa (czyli bez A300/310). Francusko-holenderska grupa ma już we flocie maszyny A380, A330, A340 oraz wszystkie typy z rodziny A320.

- To zamówienie samolotów nowej generacji o doskonałych osiągach odzwierciedla znaczenie inwestycji dla dobra naszych klientów, których komfort jest najważniejszy dla naszej działalności - powiedział Alexandre de Juniac, który od lipca obejmie stanowisko prezesa grupy AF-KLM.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie