Eurolot: Rodzice i dzieci lecą za 69 PLN

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
27 maja 2013 15:17
2 komentarze
Reklama

Zamki z piasku i rybka przy plaży, czyli 1 czerwca rodzinnie nad Bałtykiem. Wciąż nie macie pomysłu, co sprezentować najmłodszym z okazji ich święta? Podpowiada Eurolot i od dziś (27.05) obniża do 69 zł ceny biletów za przelot w jedną stronę dla wszystkich podróżujących z dziećmi 1 czerwca. Promocja obejmuje loty w opcji tam i z powrotem na trasie Warszawa-Heringsdorf (Świnoujście) i jest dostępna na eurolot.com. W cenie pasażerowie zabiorą bagaż rejestrowany i podręczny. Można polecieć na jeden dzień.Na Dzień Dziecka Eurolot z niespodzianką dla rodziców. Linie zachęcają do rodzinnych wyjazdów nad polskie morze. Kusić będzie cena. Rodzice lub opiekunowie podróżujący 1 czerwca na trasie Warszawa-Świnoujście (lotnisko Heringsdorf) i z powrotem z dziećmi do lat 15, za każdy bilet zapłacą tylko 69 zł w jedną stronę. Wystarczy, dokonując rezerwacji w systemie eurolot.com zaznaczyć, że leci z nami dziecko. Dodatkowo rodzice najmłodszych do 2. roku życia nie płacą za bilet pociechy. Rozkład lotów pozwala na powrót tego samego dnia, dzięki czemu zamiast w stolicy, sobotę można spędzić na plaży w Świnoujściu. Z lotniska w Heringsdorfie pasażerów zabiorą tam busy, kursujące odpłatnie do centrum i na promenadę.

Eurolot startuje z Warszawy do Heringsdorfu przez cały sezon letni w każdą sobotę o godz. 7.30. Na miejscu samolot ląduje o godz. 8.55. Lot powrotny do Warszawy zaplanowano również w sobotę o godz. 20.00.Opłata za bagaż wliczona jest w cenę biletu. Każdy pasażer może zabrać ze sobą walizkę ważącą do 23 kg i 8-kilogramowy bagaż podręczny. Połączenie obsługują nowe Bombardiery Q400 NextGen Eurolotu.

Promocyjna cena biletu jest ceną ostateczną dla klienta - w przypadku rezerwacji na stronie internetowej przewoźnika, co oznacza, że obejmuje opłaty lotniskowe i opłatę za wystawienie biletu. Bilety za 69 zł na loty z Warszawy do Heringsdorfu dostępne są do 31 maja lub do wyczerpania wszystkich dostępnych miejsc. Bez promocji bilet na tej trasie zarezerwujemy od 149 zł.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_4deb0 2013-05-27 19:57   
gosc_4deb0 - Profil gosc_4deb0
skoro Eurolot pada tak jak LOT to przynajmniej dzieci się przelecą :)
p747 2013-05-27 15:39   
p747 - Profil p747
Szkoda, że promocja nie dotyczy większej ilości regionów w Polsce.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama