×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Ze Szwecji na Wyspy KanaryjskieRyanair ogłosił uruchomienie w sezonie zimowym nowych połączeń ze Szwecji na Wyspy Kanaryjskie. Irlandzki przewoźnik zaoferuje pasażerom loty z Karlstadu, Sztokholmu Skavsta oraz Sztokholmu Vasteras na Teneryfę, jak również ze Sztokholmu Skavsta oraz Sztokholmu Vasteras na Gran Canarię. 

Pierwszy rejs z Karlstadu na lotnisko Reina Sofia na Teneryfie został zaplanowany na 1 listopada 2013 roku. Loty będą się odbywały raz w tygodniu, w piątki.
Połączenie ze Sztokholmu Skavsta na Teneryfę wystartuje 31 października 2013 roku. Rejsy na lotnisko Reina Sofia będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Loty ze Sztokholmu Vasteras na Teneryfę zostaną uruchomione 1 listopada 2013 roku i będą realizowane raz w tygodniu, w piątki. 
Pierwszy rejs ze Sztokholmu Vasteras na Gran Canarię został zaplanowany na 31 października 2013 roku. Loty będą się odbywały razy w tygodniu, w czwartki.
Połączenie ze Sztokholmu Skavsta na Gran Canarię zostanie uruchomione 3 listopada 2013 roku, rejsy do Las Palmas będą realizowane raz w tygodniu - w niedziele.
Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie