×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Płatna odprawa na lotniskuLinie lotnicze airBaltic wprowadzają nową opłatę za odprawę na lotnisku. Od 1 lutego 2013 przewoźnik będzie pobierał 10 EUR za pasażera za odcinek lotu za wydrukowanie karty pokładowej oraz oddanie bagażu rejestrowanego przy stanowiskach odprawy biletowo-bagażowej. Nowej opłacie będą podlegały bilety wystawione po 1 lutego 2013 roku.

Pasażerowie mogą dokonać darmowej odprawy online na stronie airBaltic lub przez telefon komórkowy nawet do 60 minut przed planowaną godziną wylotu. Obie formy odprawy dostępne są przy lotach łotewskiego przewoźnika na trasie między Warszawą a Rygą.

Opłacie tej nie podlegają pasażerowie klasy Biznes oraz Biznes Flex, posiadacze karty BalticMiles VIP, osoby podróżujące z małymi dziećmi do drugiego roku życia oraz pasażerowie podróżujący na rezerwacjach grupowych. Darmowa odprawa na lotnisku dostępna jest również w tych portach lotniczych, gdzie nie jest możliwe dokonanie odprawy przez Internet lub telefon.

Anna Żuchlińskagość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie