×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Montreal (YUL)


Dorval Intl
Lotnisko Montréal-Pierre Elliott Trudeau International Airport położone jest 20km od centrum Montrealu. Jest trzecim największym lotniskiem w Kanadzie. Hub linii AirCanada. Posiada 3 pasy startowe.

Lotnisko posiada 3 terminale (jetties): terminal A: obsługuje loty krajowe terminal B: obsługuje loty międzynarodowe terminal C: obsługuje loty z/do USA

  • Okazje z Polski na lotnisko Montreal (YUL)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Montreal


Jak dojechać na lotnisko Montreal?


Kolej/Metro:
Linie obsługuje VIA Rail Canada. Stacja kolejowa znajduje się w odległości ok. 2km od terminalu lotniska. Na trasie pomiędzy terminalem a stacją kolejową kursują bezpłatne minibusy.

Autobusem:
Autobus linii 747 kursuje 24/7. Przejazd do centrum trwa ok. 45-60min. Bilet kosztuje CAD 8 - upoważnia do nielimitowanych przejazdów tą linią w ciągu 24h.

Taxi:
Obowiązuje wskazanie taksometru. Istnieje zdefiniowana minimalna stawka za przejazd z centrum Montrealu na lotnisko: CAD 17. Taxi: +1 514-394-7377

Wypożycz auto na lotnisku MontrealPołączenia z tego lotniskaZalety: Przez Montreal miałem przyjemność lecieć przy okazji mojej podróży do USA. Lotnisko bardzo przyjemne, obsługa pomocna, w szczególności podczas przesiadki. Na plus zasługuje także to że na lotnisku znajduje się US imigration. Dzięki temu lądując na La Guardi odbieramy tylko bagaż.
Wady: Nie ma
9

/10

24/10/2015 13:56,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Montreal

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie