Lotnisko Rovaniemi (RVN)

Port lotniczy Rovaniemi Arpt znajduje się w Finlandia i posługuje się kodem RVN. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Lufthansa, Norwegian, Thomas Cook, Turkish Airlines.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Rovaniemi Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Rovaniemi (RVN)

Zarezerwuj hotel w mieście Rovaniemi (RVN)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Rovaniemi

Zarezerwuj auto w Rovaniemi (RVN)

Opinie o lotnisku Rovaniemi

usuniety 04/05/2016 22:06   
8 Zalety: Nieduże, schludne, ładnie urządzone i zaprojektowane. Design bardzo skandynawski - minimal, ale ciepły, dużo drewnianych wykończeń i elementów. Przyjemna obsługa, szybkie i bezproblemowe odprawy biletowe i bezpieczeństwa. Czysto w toaletach. Ceny w sklepach - przyzwoite.

Wady: Niestety dość marnie skomunikowane z centrum Rovaniemi - zaledwie kilka kursów autobusów miejskich z centrum (zajazd do lotniska - na żądanie, jeszcze gorzej z wyjazdem z lotniska - jeden czy dwa autobusy). Dość drogie - prawie 4 euro w jedną stronę. Prócz tego kursują szybkie busy Airport Express za 7 euro w jedną stronę (skomunikowane z przylotem/odlotem). Tylko regularne połączenia z Helsinkami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy