×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Wideroe (WF)


Wideroe

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Lot CPH-TRP nowy Dash 8. Na pokładzie miła i uśmiechnięta załoga, poczęstunek i obsługa w porównaniu do wcześniejszego lotu SAS to niebo a ziemia. W przeciwieństwie do SAS stewardessy co chwila przechodziły sie z kawą lub herbatą. Co prawda soft drinki lub alkohol płatne ale to za 50 minutowej trasie tak nie dziwi. Wielkie gratulacje za lądowanie w Oslo przy potwornej śnieżycy i wietrze.
Wady: Odjęty punkcik za spóźnienie i to spore ale całkowicie nie z winy przewoźnika a pogody.
9

/10

08/03/2014 10:42,  
kosmiczny
kosmiczny
Zalety: W Norwegii to jedyny przewoźnik między małymi portami. Ja korzystam głównie na trasach: OSL-SOG-OSL, BGO-SOG-BGO. Lubię Bombardiery, lubię maleńkie lotniska, lubię te widoki. Linia bardzo punktualna - o ile warunki pogodowe pozwalają! Polecam!
Wady: brak
10

/10

23/11/2012 20:02,  
Wojtek L
Wojtek L
Zalety: Latanie z Wideroe po Norwegii dostarcza niesamowitych wrażeń! Samoloty Dash potrafią wylądować na skrawkach ziemi, niczym na lotniskowcu. Ponieważ są górnopłatami, widoki na cudowne norweskie krajobrazy są nie przesłonięte skrzydłami. Przemiłe i profesjonalne załogi. Bardzo sprawny catering.
Wady: Nie ma minusów.
10

/10

15/10/2011 19:35,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie