Linia lotnicza Binter Canarias (NT)


Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

matbit 14/02/2017 16:44   
10 Zalety: Bardzo fajne linie lotnicze, korzystne ceny biletów duża częstotliwość lotów pomiędzy wyspami kanaryjskimi, krótki lot na trasie Teneryfa - Gran Canaria samolot ATR72 - wygodne fotele bardzo czysto, poczęstunek na słodko oraz woda. Sympatyczne stewki.

Wady: Brak
Mac 30/03/2014 14:19   
10 Zalety: Swietna linia do podrozowania po wyspach! Bardzo przystepne ceny, duza i dogodna ilosc polaczen. Bardzo sprawny boarding, poczestunek na pokladzie mimo krotkiego lotu! Brak balaganu ktory tworza nasi rodacy! Polecam

Wady: Absolutnie brak
poznantomas 26/05/2012 21:28   
8 Zalety: Krótki lot znanym nam ATR 72 na trasie LPA-TFN. Miła i profesjonalna obsługa zarówno na lotnisku jak i w samolocie. Jak to na Wyspach Kanaryjskich nie brakło uśmiechu na ustach. Lot o czasie, połączenie wykonywane z częstotliwością co godzinę, przy zakupie taryfy elastycznej bezproblemowo można skorzystać z lotu wcześniejszego lub późniejszego - cenne, jeśli nie ma się sprecyzowanych planów dotarcia na lotnisko. Bagaż rejestrowany w każdej z taryf bezpłatny, od czego człowiek odzwyczaja się po lotach Ryanem i Wizz.

Wady: Strona www firmy niedopracowana, niepoprawnie wyświetla dane w popularnych przeglądarkach (np. Mozilla), przez to zmuszeni byliśmy wykupić bilet przez portal-pośrednika. Cena biletu wzrosła dwukrotnie miesiąc przed wylotem - ze wszystkimi opłatami 200 zł/os.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy