×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Binter Canarias (NT)


Binter Canarias

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Binter Canarias

Zalety: Bardzo fajne linie lotnicze, korzystne ceny biletów duża częstotliwość lotów pomiędzy wyspami kanaryjskimi, krótki lot na trasie Teneryfa - Gran Canaria samolot ATR72 - wygodne fotele bardzo czysto, poczęstunek na słodko oraz woda. Sympatyczne stewki.
Wady: Brak
10

/10

14/02/2017 16:44,  
Mac
Mac
Zalety: Swietna linia do podrozowania po wyspach! Bardzo przystepne ceny, duza i dogodna ilosc polaczen. Bardzo sprawny boarding, poczestunek na pokladzie mimo krotkiego lotu! Brak balaganu ktory tworza nasi rodacy! Polecam
Wady: Absolutnie brak
10

/10

30/03/2014 14:19,  
Zalety: Krótki lot znanym nam ATR 72 na trasie LPA-TFN. Miła i profesjonalna obsługa zarówno na lotnisku jak i w samolocie. Jak to na Wyspach Kanaryjskich nie brakło uśmiechu na ustach. Lot o czasie, połączenie wykonywane z częstotliwością co godzinę, przy zakupie taryfy elastycznej bezproblemowo można skorzystać z lotu wcześniejszego lub późniejszego - cenne, jeśli nie ma się sprecyzowanych planów dotarcia na lotnisko. Bagaż rejestrowany w każdej z taryf bezpłatny, od czego człowiek odzwyczaja się po lotach Ryanem i Wizz.
Wady: Strona www firmy niedopracowana, niepoprawnie wyświetla dane w popularnych przeglądarkach (np. Mozilla), przez to zmuszeni byliśmy wykupić bilet przez portal-pośrednika. Cena biletu wzrosła dwukrotnie miesiąc przed wylotem - ze wszystkimi opłatami 200 zł/os.
8

/10

26/05/2012 21:28,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie