×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Binter Canarias poleci z Wysp Kanaryjskich na Majorkę


Po raz pierwszy w historii hiszpańskie linie Binter Canarias uruchomią bezpośrednie połączenie między Wyspami Kanaryjskimi i Balearami.


Od maja przewoźnik zamierza latać cztery razy w tygodniu z Las Palmas na Gran Canarii do Palma de Mallorca. Dotychczas nie było żadnych bezpośrednich lotów między dwoma hiszpańskimi archipelagami i podróż między nimi wymagała przesiadki w Madrycie, Barcelonie, Walencji lub Maladze. 


Nowe rejsy do stolicy Majorki będą wykonywane samolotami bombardier CRJ1000 mogącymi zabrać na pokład 100 pasażerów. Bilety mają wkrótce trafić do sprzedaży. Oprócz tego linie Binter Canarias zapowiedziały również rejsy z Gran Canarii do Vigo. 

Hiszpański przewoźnik posiada obecnie flotę 20 maszyn złożoną z 18 samolotów typu ATR72-500 i 72-600 oraz dwóch bombardierów CRJ1000 wyleasingowanych od Air Nostrum. Linie obsługują trasy wewnętrzne między Wyspami Kanaryjskimi oraz loty z archipelagu do Maroka, Mauretanii, Portugalii, Senegalu i Wyspy Zielonego Przylądka. Na tych ostatnich Binter Canarias obsługuje również loty krajowe między wyspami. 

Fot. Binter Canariasgość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie