Binter Canarias poleci z Wysp Kanaryjskich na Majorkę

Marek Stus - Profil Marek Stus
26 lutego 2018 12:10
Po raz pierwszy w historii hiszpańskie linie Binter Canarias uruchomią bezpośrednie połączenie między Wyspami Kanaryjskimi i Balearami.
Reklama

Od maja przewoźnik zamierza latać cztery razy w tygodniu z Las Palmas na Gran Canarii do Palma de Mallorca. Dotychczas nie było żadnych bezpośrednich lotów między dwoma hiszpańskimi archipelagami i podróż między nimi wymagała przesiadki w Madrycie, Barcelonie, Walencji lub Maladze.


Nowe rejsy do stolicy Majorki będą wykonywane samolotami bombardier CRJ1000 mogącymi zabrać na pokład 100 pasażerów. Bilety mają wkrótce trafić do sprzedaży. Oprócz tego linie Binter Canarias zapowiedziały również rejsy z Gran Canarii do Vigo.

Hiszpański przewoźnik posiada obecnie flotę 20 maszyn złożoną z 18 samolotów typu ATR72-500 i 72-600 oraz dwóch bombardierów CRJ1000 wyleasingowanych od Air Nostrum. Linie obsługują trasy wewnętrzne między Wyspami Kanaryjskimi oraz loty z archipelagu do Maroka, Mauretanii, Portugalii, Senegalu i Wyspy Zielonego Przylądka. Na tych ostatnich Binter Canarias obsługuje również loty krajowe między wyspami.

Fot. Binter Canarias
Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama