Linia lotnicza bmi (BD)

Lotnisko  Linia lotnicza bmi (BD) 7.6 Linie lotnicze bmi powstały w 1930 roku. Obecnie, są drugą linia lotniczą, której samoloty najczęściej startują z największego lotniska na świecie Londyn Heathrow.

Siatka połączeń bmi obejmuje loty krajowe w Wielkiej Brytanii, jak loty do większości portów lotniczych w Europie.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

lucjano_moreno 27/11/2014 03:31   
10 Zalety: Lot Edynburg - Bruksela - Edynburg (sierpień 2013). Czas spędzony na pokładzie uważam za jak najbardziej przyjemny. Obsługa miła, kabina czysta, katering bezpłatny w tym alkohol. Wszystko zgodnie z planem, punktualnie. Bagaż zarówno podręczny i rejestrowany za free. Siedzenia duże i wygodne. Możliwość darmowej rezerwacji miejsc przed wylotem. Ja jestem zadowolony i z pewnością poleciałbym z nimi jeszcze raz.

Wady: Wady? Ceny nie należą do najniższych, bardzo ciasno w kabinie (był to chyba Embraer 145), w toaletach nieprzeciętny smród!
Filip Maciągowski 17/02/2012 11:01   
4 Zalety: Całkiem nowe czyste samoloty, lot o czasie

Wady: Wielki minus za to, że nie naliczyli mi mil w Miles&More, płatny catering na pokładzie!;/// A przecież są w Star Alliance;// Odwołali mi lot i robili probley żeby zmienić na inną godzinę, nie polecam!!!
bles 13/02/2011 12:44   
6 Zalety: lot lhr-edynburg-lhr loty punktualne, czyste samoloty, mila obsluga, wybor salonikow buisnessowych w londynie, bardzo przyzwoity salonik w edynburgu

Wady: brak darmowego poczestunku, drinki i kanapki w sprzedazy ( a przeciez nie sa to tanie linie), chyba , ze ma sie karte diamond bmi
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy