×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza bmi (BD)


 7.6

/10

bmiLinie lotnicze bmi powstały w 1930 roku. Obecnie, są drugą linia lotniczą, której samoloty najczęściej startują z największego lotniska na świecie Londyn Heathrow.

Siatka połączeń bmi obejmuje loty krajowe w Wielkiej Brytanii, jak loty do większości portów lotniczych w Europie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Lot Edynburg - Bruksela - Edynburg (sierpień 2013). Czas spędzony na pokładzie uważam za jak najbardziej przyjemny. Obsługa miła, kabina czysta, katering bezpłatny w tym alkohol. Wszystko zgodnie z planem, punktualnie. Bagaż zarówno podręczny i rejestrowany za free. Siedzenia duże i wygodne. Możliwość darmowej rezerwacji miejsc przed wylotem. Ja jestem zadowolony i z pewnością poleciałbym z nimi jeszcze raz.
Wady: Wady? Ceny nie należą do najniższych, bardzo ciasno w kabinie (był to chyba Embraer 145), w toaletach nieprzeciętny smród!
10

/10

27/11/2014 03:31,  
Filip Maciągowski
Filip Maciągowski
Zalety: Całkiem nowe czyste samoloty, lot o czasie
Wady: Wielki minus za to, że nie naliczyli mi mil w Miles&More, płatny catering na pokładzie!;/// A przecież są w Star Alliance;// Odwołali mi lot i robili probley żeby zmienić na inną godzinę, nie polecam!!!
4

/10

17/02/2012 11:01,  
Zalety: lot lhr-edynburg-lhr loty punktualne, czyste samoloty, mila obsluga, wybor salonikow buisnessowych w londynie, bardzo przyzwoity salonik w edynburgu
Wady: brak darmowego poczestunku, drinki i kanapki w sprzedazy ( a przeciez nie sa to tanie linie), chyba , ze ma sie karte diamond bmi
6

/10

13/02/2011 12:44,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie