Kraków Balice tylko dla lowcostów?

Mam pytanie mam nadzieje ze ktos mi odpowie. Dlaczego wladze Balic walcza tylko o przewoznikow niskokosztowych??. Dlaczego nie powalczyc o linie tradycyjne np. KLM City, Air France czy SAS tego ostatniego wspominam najbardziej gdyz na jego pokladzie odbylem swoj pierwszy lot do USA przez CPH. Lufthansa szaleje w Krakowie a przeciez wiekszosc pasazerow i tak na destynacje nie wybiera Monachium czy Frankfurt tylko leci dalej. Amsterdam, Paryz czy Kopenhaga ma wiele polaczen dlugodystansowych i na 100% takie loty bylyby oplacalne. Moze wladze dalej mysla ze urok Krakowa przyciagnie nowych przewoznikow.
21/10/2008 02:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lmajchrowski 2008-10-27 17:07   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Czy ktos wie co dalej z Iberia w Krakowie ??
lmajchrowski 2008-10-24 15:01   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
marecki: czy dosc sporo to znaczy ze juz nie trzeba starac sie o nastepnych tradycyjnych nie sadze.
marecki 2008-10-22 18:56   
marecki - Profil marecki
lmajchrowski: jest w tym dużo słuszności co piszesz, ale krk i tak ma dosyć sporo 'tradycyjnych' przewoźników - na pewno najwięcej spośród lotnisk regionalnych w kraju.
botros 2008-10-21 09:10   
botros - Profil botros
warto by było pokusić się o tradycyjne linie natychmiast Imajchrowski, masz racje... ale właśnie prezes Pamuła użył argumentów dość jasnych, co wyjaśnia, że póki co będzie inaczej :)
humbak 2008-10-21 04:28   
humbak - Profil humbak
lmajchrowski: Widac, ze nie wysluchales wywiadu z prezesem Pamula na pasazer.com.... Tam masz odpowiedz.
lmajchrowski 2008-10-21 02:52   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mam pytanie mam nadzieje ze ktos mi odpowie. Dlaczego wladze Balic walcza tylko o przewoznikow niskokosztowych??. Dlaczego nie powalczyc o linie tradycyjne np. KLM City, Air France czy SAS tego ostatniego wspominam najbardziej gdyz na jego pokladzie odbylem swoj pierwszy lot do USA przez CPH. Lufthansa szaleje w Krakowie a przeciez wiekszosc pasazerow i tak na destynacje nie wybiera Monachium czy Frankfurt tylko leci dalej. Amsterdam, Paryz czy Kopenhaga ma wiele polaczen dlugodystansowych i na 100% takie loty bylyby oplacalne. Moze wladze dalej mysla ze urok Krakowa przyciagnie nowych przewoznikow.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy