British Airways: Piloci optują za strajkiem

Piloci British Airways udadzą się w ciągu najbliższych kliku dni na strajk. Związek pilotów zapowiedział w poniedziałek, że w związku ze sporem między pracodawcami a pilotami, który dotyczy nowych transatlantyckich linii. Brytyjskie Stowarzyszenie Pilotów Linii Lotniczych (BALPA), które reprezentuje większość z 3 200 pilotów British Airways, nie jest zadowolone z tego, że załoga latająca na trasach OpenSkies – nowej linii British Airways, będzie objęta innymi zasadami niż dotychczasowi pracownicy BA. BALPA podało, że oświadczenie to miało zostać ogłoszone 17 stycznia. Przesunięcie nastąpiło z powodu wypadku na lotnisku Londyn (Heathrow), w którym uczestniczył samolot British Airways.
22/01/2008 14:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-01-22 14:20   
aynis - Profil aynis
Piloci British Airways udadzą się w ciągu najbliższych kliku dni na strajk. Związek pilotów zapowiedział w poniedziałek, że w związku ze sporem między pracodawcami a pilotami, który dotyczy nowych transatlantyckich linii. Brytyjskie Stowarzyszenie Pilotów Linii Lotniczych (BALPA), które reprezentuje większość z 3 200 pilotów British Airways, nie jest zadowolone z tego, że załoga latająca na trasach OpenSkies – nowej linii British Airways, będzie objęta innymi zasadami niż dotychczasowi pracownicy BA.

BALPA podało, że oświadczenie to miało zostać ogłoszone 17 stycznia. Przesunięcie nastąpiło z powodu wypadku na lotnisku Londyn (Heathrow), w którym uczestniczył samolot British Airways.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy