×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


30 pasażerów pozostało w Wrocławiu...


30 pasażerów, którzy z Wrocławia mieli odlecieć do Nottingham linią Ryanair nie zostało wpuszczonych na pokład samolotu. Pilot maszyny zdecydował się odlecieć bez kompletu pasażerów. To wina obsługi lotniska, która nie zdążyła z odprawą - mówią ci, którzy wciąż czekają swój lot. Nikt nie czuje się winnym zaistniałej sytuacji na lotnisku im. Mikołaja Kopernika. Władze portu lotniczego, straż graniczna i przedstawiciele przewoźnika czekają na raport w tej sprawie. Pasażerowie pechowego lotu twierdzą, że nie spóźnili się na samolot. Nie zdążyli, bo zbyt długo trwała odprawa. Pasażerowie, którzy nie odlecieli na Wyspy, czekają teraz na kolejny samolot. Ten ma odlecieć około godz 17.

20/01/2008 21:51,  
<>

gość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

  
bavok: ale chyba wiperek już o tym pisał;)
20/01/2008 21:57  

  
30 pasażerów, którzy z Wrocławia mieli odlecieć do Nottingham linią Ryanair nie zostało wpuszczonych na pokład samolotu. Pilot maszyny zdecydował się odlecieć bez kompletu pasażerów. To wina obsługi lotniska, która nie zdążyła z odprawą - mówią ci, którzy wciąż czekają swój lot.

Nikt nie czuje się winnym zaistniałej sytuacji na lotnisku im. Mikołaja Kopernika. Władze portu lotniczego, straż graniczna i przedstawiciele przewoźnika czekają na raport w tej sprawie. Pasażerowie pechowego lotu twierdzą, że nie spóźnili się na samolot. Nie zdążyli, bo zbyt długo trwała odprawa. Pasażerowie, którzy nie odlecieli na Wyspy, czekają teraz na kolejny samolot. Ten ma odlecieć około godz 17.
20/01/2008 21:52  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie