30 pasażerów pozostało w Wrocławiu...

30 pasażerów, którzy z Wrocławia mieli odlecieć do Nottingham linią Ryanair nie zostało wpuszczonych na pokład samolotu. Pilot maszyny zdecydował się odlecieć bez kompletu pasażerów. To wina obsługi lotniska, która nie zdążyła z odprawą - mówią ci, którzy wciąż czekają swój lot. Nikt nie czuje się winnym zaistniałej sytuacji na lotnisku im. Mikołaja Kopernika. Władze portu lotniczego, straż graniczna i przedstawiciele przewoźnika czekają na raport w tej sprawie. Pasażerowie pechowego lotu twierdzą, że nie spóźnili się na samolot. Nie zdążyli, bo zbyt długo trwała odprawa. Pasażerowie, którzy nie odlecieli na Wyspy, czekają teraz na kolejny samolot. Ten ma odlecieć około godz 17.
20/01/2008 21:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bagi 2008-01-20 21:57   
bagi - Profil bagi
bavok: ale chyba wiperek już o tym pisał;)
bavok 2008-01-20 21:52   
bavok - Profil bavok
30 pasażerów, którzy z Wrocławia mieli odlecieć do Nottingham linią Ryanair nie zostało wpuszczonych na pokład samolotu. Pilot maszyny zdecydował się odlecieć bez kompletu pasażerów. To wina obsługi lotniska, która nie zdążyła z odprawą - mówią ci, którzy wciąż czekają swój lot.

Nikt nie czuje się winnym zaistniałej sytuacji na lotnisku im. Mikołaja Kopernika. Władze portu lotniczego, straż graniczna i przedstawiciele przewoźnika czekają na raport w tej sprawie. Pasażerowie pechowego lotu twierdzą, że nie spóźnili się na samolot. Nie zdążyli, bo zbyt długo trwała odprawa. Pasażerowie, którzy nie odlecieli na Wyspy, czekają teraz na kolejny samolot. Ten ma odlecieć około godz 17.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy