Strona Okęcia nie działa

Od wczoraj nie można sprawdzić rozkładu samolotów lądujących i startujących w Warszawie. Porażka totalna !
15/06/2008 18:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk 2008-06-26 18:01   
tomekk - Profil tomekk
gs: na Okęciu wszystko jest możliwe. Jak ostatnio leciałem KRK - WAW to autobus zawiózł pasażerów z płyty do buraczkowego T1 zamiast na T2.
gs 2008-06-26 17:16   
gs - Profil gs
No tak, wszystko ok - zeby pax byl zadowolony i tax pobrany zgodnie z rzeczywistoscia ;) Bo jak z plyty to taniej, a rekaw drozszy ;)
adams 2008-06-26 17:10   
adams - Profil adams
tomekk: twoja opcja wydaje sie byc najbardziej prawdopodobna...
miras 2008-06-26 17:01   
miras - Profil miras
gs: moze juz zaczeli foliowac terminal i stad te dziwactwa na lotnisku WAW.
gs 2008-06-26 16:50   
gs - Profil gs
A sorry - pomylilo mi sie z lotem w marcu ;) Jak lecialem Lufa - wtedy bylo wlasnie ok, a w kwietniu byl autobusik rowniez - ale z plyty ;) Ale absurd i tak pozostanie absurdem. Chyba, ze zaraz samolot odlatywal gdzies do strefy No Schengen i bylo im to na reke ;)
tomekk 2008-06-26 16:44   
tomekk - Profil tomekk
W kwietniu już byliśmy w Schengen. A T2 ma rękawy Schengen i nie-Schengen. Chodziło mi zatem o to, że z jakiejś przyczyny (może bałagan, albo brak wolnych rękawów Schengen) skierowano samolot do rękawu nie-Schengen i później, żeby dopełnić procedur, przewieziono pasażerów do wejścia dla lotów z Schengen. Ale to tylko takie gdybanie.
gs 2008-06-26 16:37   
gs - Profil gs
Ostatnim razem lecialem w kwietniu - jeszcze nie bylismy w Schengen i bylo normalnie - wyjscie przez rekaw na T2 i kontrol
tomekk 2008-06-26 16:14   
tomekk - Profil tomekk
Ja miałem podobną sytuację na CDG zanim jeszcze weszliśmy do Schengen. Możliwe że samolot zaparkował przy rękawie w strefie nie-Schengen i musieli przewieźć paxów do wejścia dla Schengen?
miras 2008-06-26 16:10   
miras - Profil miras
W CGN spotaklem sie z podobna sytuacja, kiedy samolot parkował przy rękawie, i wysiadalismy do autobusu. Ale w CGN powodem mogla byc odprawa Schengen/No Schengen
sokrates 2008-06-26 16:09   
sokrates - Profil sokrates
a moze wlasnie o to chodzilo? o pokazanie na 'dzien dobry' ze wlasnie oto wyladowales w Krainie Absurdu i masz pierwszy przyklad!!
michalb 2008-06-26 16:09   
michalb - Profil michalb
zle wytlumaczenie gs T2 jest przystosowane do Schengen
gs 2008-06-26 15:55   
gs - Profil gs
Jak dla mnie to jedynym wytlumaczeniem moze byc chyba to, ze T2 nie jest przystosowane do Schengen, dlatego wioza autobusem na T1, no ale na Boga - po co cumowac do rekawa i po schodkach do autobusu? Dobrze, ze ja nie latam z podrecznym (ewentualnie siatka z zakupami), ale widzialem zdumione miny wspolpasazerow z bagazami jak dygali po schodach na dol i jak zobaczyli ze wsiadaja do autobusu ;) :)))
sokrates 2008-06-26 15:46   
sokrates - Profil sokrates
gs - moze rekaw sie w jakis tajemny sposob zepsul jak samolot juz tam zaparkowal?.. napewno jest jakies logiczne wytlumaczenie dla tej abstrakcyjnej sytuacji ;-)
gs 2008-06-26 15:36   
gs - Profil gs
Na Okeciu nic nie dziala ;) W zeszlym tygodniu ladowalem, samolot pieknie podjechal do rekawa, wyszlismy prosto do... autobusu ;) ktorym to podjechalismy ladnie pod T1 ;) Byc moze za dlugo przebywam za granica i odzwyczailem sie od polskich idioctw - ale powiedzcie, jaki ma sens podstawianie samolotu do rekawa i podstawianie autobusu pod rekaw - nie mozna tego zrobic na plycie?
szot 2008-06-16 10:34   
szot - Profil szot
linkinpark: no tak, dzisiaj działa. Najwidoczniej w weekendy nikt nie kontroluje strony więc było jak było...
linkinpark 2008-06-16 10:31   
linkinpark - Profil linkinpark
odloty i przyloty online działają.jak wchodzimy na strone trzeba kliknac na odloty online i zaraz sie pojawia co odlecialo juz i co jest opóznione
wiperek 2008-06-15 20:00   
wiperek - Profil wiperek
gral: miałem identyczną sytuację w maju jak leciałem do HRG. Odprawa była w T1, ale mówię dziewczynie choć pójdziemy do T2 do security. Utkneliśmy w 40 minutowej kolejce, a w T1 było pusto ( bo widziałem jak przechodziliśmy ).
gral 2008-06-15 19:26   
gral - Profil gral
w sobotę po check-in w T2 udałem się do security, ale wielka kolejka kazała mi czym prędzej udać się do security w T1 a tam zero paxów. SG nudzi się i nie wie co z sobą zrobić. przeszedłem sobie sprawnie i powiem wam, że podoba mi się ten układ. bezkolejkowa security control dla wtajemniczonych :)
franka 2008-06-15 19:14   
franka - Profil franka
powiem tak: jaka strona, taki terminal, albo na odwrot. zwlaszcza ta zenujaca etiuda. Terminal w stolicy kraju europejskiego, a wyglada jak trzeci swiat. Brak slow.
cezary 2008-06-15 18:56   
cezary - Profil cezary
Nie jestem Szot tak nowoczesny jak Ty i nigdy sam sobie nie drukowałem e-tix. Pisałem o sprawdzaniu mojej rezerwacji. Takie coś jest na stronie LOTu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy