Rezygnacja z lotu Wizz Air

Mam wykupione bilety linia lotnicza wizzair (z przyczyn obowiązującej kwarantanny w danym kraju - nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wylot ) mamy zakupione ubezpiecznie zewnętrzne za pomocą wizzair - chubb traveling inssurance - moje pytanie brzmi, jak najlepiej to zrobić by koszta zostały zwrócone? Wiem ze anulowanie za postednictwem wizzair jest nieopłacalne, czy w tym wypadku nie stawienie się na lot bądź informacja wcześniej do ubezpieczyciela onrezygnacji daje mi gwarancje zwrotów kosztów? Jakie jest najlepsze z tego wyjście?
17/10/2020 08:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2021-01-10 16:52   
usuniety - Profil usuniety
Może to trochę późno ta odpowiedz
Jeżeli miał Pan wykupioną obcję wizz flex to bez względu na okoliczności zawsze można zrezygnować z lotu i dostać pueniądze na konto wizz lub można przebudowywać ile razy się chce-przy przebukowaniu płaci się ewentualna różnice w bilecie
To może taka porada na orzyszlosc
wirnik 2020-11-03 18:34   
wirnik - Profil wirnik
Nawet jeśli ubezpieczenie obejmuje COVID to chyba żadne nie obejmuje odwołania podróży z powodu wprowadzenia kwarantanny przez jakiś kraj. Nie odwołując lotów, linie poprawiaja sobie płynność finansowa, nie musza bowiem oddawać pieniędzy za niewykorzystane bilety. Pasażer traci wtedy wszystkie poniesione koszty.
spooks 2020-11-03 12:11   
spooks - Profil spooks
Ubezpieczenie nie pokrywa COVID-owych perypetii. Zarówno lot jak i kasa Wam przepadną. To jest taka polityka tanich linii - przecież lot się odbył więc nie miej pretensji że ze względu na inne czynniki niezależne od nich zdecydowałeś się nie lecieć.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy