Rezygnacja z lotu Wizz Air

Mam wykupione bilety linia lotnicza wizzair (z przyczyn obowiązującej kwarantanny w danym kraju - nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wylot ) mamy zakupione ubezpiecznie zewnętrzne za pomocą wizzair - chubb traveling inssurance - moje pytanie brzmi, jak najlepiej to zrobić by koszta zostały zwrócone? Wiem ze anulowanie za postednictwem wizzair jest nieopłacalne, czy w tym wypadku nie stawienie się na lot bądź informacja wcześniej do ubezpieczyciela onrezygnacji daje mi gwarancje zwrotów kosztów? Jakie jest najlepsze z tego wyjście?
17/10/2020 08:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2021-01-10 16:52   
usuniety - Profil usuniety
Może to trochę późno ta odpowiedz
Jeżeli miał Pan wykupioną obcję wizz flex to bez względu na okoliczności zawsze można zrezygnować z lotu i dostać pueniądze na konto wizz lub można przebudowywać ile razy się chce-przy przebukowaniu płaci się ewentualna różnice w bilecie
To może taka porada na orzyszlosc
wirnik 2020-11-03 18:34   
wirnik - Profil wirnik
Nawet jeśli ubezpieczenie obejmuje COVID to chyba żadne nie obejmuje odwołania podróży z powodu wprowadzenia kwarantanny przez jakiś kraj. Nie odwołując lotów, linie poprawiaja sobie płynność finansowa, nie musza bowiem oddawać pieniędzy za niewykorzystane bilety. Pasażer traci wtedy wszystkie poniesione koszty.
spooks 2020-11-03 12:11   
spooks - Profil spooks
Ubezpieczenie nie pokrywa COVID-owych perypetii. Zarówno lot jak i kasa Wam przepadną. To jest taka polityka tanich linii - przecież lot się odbył więc nie miej pretensji że ze względu na inne czynniki niezależne od nich zdecydowałeś się nie lecieć.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel