Ladowania w czasie burzy. Gdansk

Wczoraj wieczorem (miedzy 21 a polnoca mniej wiecej) szalala ostra burza nad Gdanskiem. Obserwowalem przyloty do Gdanska w tym czasie. Jasne bylo ze prawie wszystkie przyloty byly opoznione. Wiekszosc kursow zaczela krazyc w okolicach Kolobrzegu w ovzekiwaniu na poprawe pogody lub zostalo przekierowanych do Bydgoszczy (glownie Ryanair). Natomiast co mnie zdziwilo to ze oba loty LH z Monachium i Frankfurtu podczas tej burz wyladowaly (opoznione ale wyladowaly), tak samo KLM z Amsterdamu. Zastanawiam sie jedynie co takiego ma LH czego nie maja inni typu Ryanar czy Wizz, ze pozowolilo im to ladowac, a innym nie. Przyznaje ze jestem laikiem jesli chodzi o technike (jesli tu jest pies pogrzebany). Potem mi sie przypomnialo ze wylatujac z Gdanska na poczatku stycznia Lufthansa, w Gdansku silnie wialo a na morzu byl sztorm. Nasz lot LH wystartowal normalnie a pozostale loty czekaly na polepszenie pogody, hmmm.
11/06/2019 10:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kemot97 2019-06-16 13:33   
kemot97 - Profil kemot97
Ciesze sie ze pytasz. Miejsce mialem z przodu w rzedzie nr 1. Przylecielismy owszem przed czasem, ale z powodu silnego wiatru podchodzilismy dwa razy do ladowania wiec ostatecznie wyladowalismy po czasie jakies 20minut.
Znajac LOT to z powodu pogody zapewne by odwolal lot, wiec na szczescie nie ryzykowalem podrozy z nimi. Mam nadzieje ze moja odpowiedz zaspokoila twoja ciekawosc.
gość_1da1a 2019-06-14 12:32   
gość_1da1a - Profil gość_1da1a
kemot: a wtedy co tak nieprzyjemnie lądowałes rok temu, to miejsce gdzie miałeś? Przy wyjściu awaryjnym? No i jak było z opóźnieniem, pewnie przyleciałes przed czasem, bo tylko Lot się spóźnia, nie?
gość_93c46 2019-06-12 23:31   
gość_93c46 - Profil gość_93c46
Jak to co maja LH czy KLM, a nie maja FR i W6 - kasę. Takie latanie w kółko kosztuje, a na to LCC nie są skłonne tracić pieniędzy, bo wysadzenie samolotu w Bydgoszczy będzie tańsze.
kemot97 2019-06-11 16:54   
kemot97 - Profil kemot97
Dzieki za odp. Dzis wieczorem szykuje sie powtorka, bo spodziewane sa znowu tam burze wiec popatrze jak sytuacja bedzie sie rozwijac. Rok temu ladowalem podczas burzy tez wieczorem kolo 22 i nie jest to nicprzyjemnego...
gość_fce9c 2019-06-11 15:27   
gość_fce9c - Profil gość_fce9c
Zbieg okoliczności. Lufy leciały z płdzach, więc dostały holding korzystnie zlokalizowany względem podejścia na 11 które jako pierwsze "odkryło się" po burzy. Dwa ryany zdivertowały już wcześniej, bo po prostu minął czas założony przez załogę na oczekiwanie. I choć gdy lufy lądowały, to drugi w Ryanów mógł już spokojnie jednak skierować się na GDN, to tak się nie robi - jak zapada decyzja o divercie to się jej nie zmienia.
adam7691 2019-06-11 10:51   
adam7691 - Profil adam7691
ILS ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy