×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Komentarze/nowe tematy w godzinach nocnych


Droga Redakcjo, Ten temat był już poruszany wielokrotnie. W godzinach nocnych nie ma możliwości dodawania komentarzy, nawet dla zalogowanych użytkowników forum. Pojawia się informacja o błędzie wewnętrznym: "Internal Error Has Occurred". Rozpoczęcie nowego tematu, jako zalogowany użytkownik, również jest opóżniane na wiele godzin, nowy temat nie pojawia się natychmiast na forum. Jest to bardzo niedogodne dla osób, który znajdują się w innych strefach czasowych. Forum ma wielu takich użytkowników. Ten problem jest znany już od wielu lat. Forum pasazer.com jest chyba jedynym, które jest nieaktywne w godzinach nocnych. Może tę niedogodność można rozwiązać, co na pewno wpłynie pozytywnie na większą aktywność użytkowników na forum.

12/01/2019 15:20,  
<>

gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

gość_7b3e4 - Profil
gość_7b3e4
  
podejrzewam, że może to wynikać z obaw o potencjalną odpowiedzialność portalu za niewłaściwe wpisy coniektórych użytkowników a jak rozumiem w nocy, nikt forum nie monitoruje
15/01/2019 23:35  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie