Porządki ze statusami

Szanowni forumowicze, w związaku z ciągłymi uwagami odnośnie statusów, szczególnie dobrego forumowicza, zdecydowaliśmy o usunięciu zielonego statusu do momentu stworzenia nowego, przejrzystego systemu jego przyznawania. Przyznam szczerze, że nie mam pomysłu na to jak taki system przyznawania "zielonego" wyroznienia mogłbym wyglądać. Ktos powie ze statusem takim powinni byc nagradzani merytoryczni forumowicze... niby tak tylko ta merytorycznosc ktos musialby oceniac. Moja propozycja tak na goraco jest taka aby kolor zielony dostawali uzytkownicy ktorzy maja okreslony staz, napisali okreslona ilosc postow i przestrzegaja regulaminu i to najwazniejsze zyja w symbiozie z innymi forumowiczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednoczesnie zmienilbym nazwe z dobrego forumowicza na... roboczo "starszy forumowicz":):):) Czekam na wazsze glosy i propozycje...
18/05/2008 23:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2013-06-21 01:56   
usuniety - Profil usuniety
Przepraszam Panie Adminie/Panie Moderatorze, że "odgrzeje kotleta" (czytaj wątek) z ostatnią wypowiedzią 5 lat temu, ale mam jedno pytanko. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co oznaczają zielone oznaczenia wątków w panelu "Moje dyskusje"? Jedne wątki są u mnie w standardowym kolorze niebieskim, a co niektóre właśnie w kolorze zielonym . Dziękuje z góry za odpowiedz.
wojtek 2008-05-29 16:37   
wojtek - Profil wojtek
Niebieski dostaje się za staż->rok czasu i 250 postów na forum.
paolo-79 2008-05-29 16:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
a ja przespalem cos i nie wiem why zielony jest teraz niebieski??>)
miras 2008-05-29 15:26   
miras - Profil miras
admin: dlaczego maciek_krk jest nadal zolty? To już nawet z kryminalu mozna wyjsc przed terminem za dobre sprawowanie. Wnosze o amnestie dla tego uzytkownika i zrobinie go na szaro. :)
aynis 2008-05-25 17:42   
aynis - Profil aynis
hamburg: ale ludzie czasami i takie rzeczy wypisują... Zaczynają, że lot spokojny, itd, a w połowie opinii takie kwiatki ;) Takie coś odsyłasz wtedy do admina, bo nie ma opcji na kasowanie opinii.
aynis 2008-05-25 17:41   
aynis - Profil aynis
To tak przy okazji, jak byś trafił :)
hamburg 2008-05-25 17:41   
hamburg - Profil hamburg
aynis: No dobra...z tym odwolaniem lotu to niech bedzie....ale z tym tylkiem...i pilotem? No to juz przesada....to nie opinia....tylko kompleksy :-)
miras 2008-05-25 17:40   
miras - Profil miras
Droga aynis, nie wiem przy jakie linii to było. Dawno nie byłem w opiniach. Być moze już ten komentarz został usunięty. Szukam :)
aynis 2008-05-25 17:37   
aynis - Profil aynis
Mi się zdarzyło parę pt. "ciasny samolot, można złapać stewardessę" albo "przystojny pilot, zrobił mi (...)", ale nie trafiłam na niecenzuralne wyrażenia...
aynis 2008-05-25 17:34   
aynis - Profil aynis
miras: :/ a wiesz, gdzie jest ten komentarz? Może jakiś wniosek do admina o usunięcie takich komentarzy...
miras 2008-05-25 17:33   
miras - Profil miras
aynis: ja nie wiem czy akurat to ty akceptowałaś czy nie, ale słowo na ch... bardzo się rzuca w oczy zwłaszcza w miejscu w którym nie powinno go być.
aynis 2008-05-25 17:30   
aynis - Profil aynis
Trzeba po prostu uważnie czytać przed zaakceptowaniem :)
miras 2008-05-25 17:29   
miras - Profil miras
zdarzają się a chyba nie powinny się zdarzać, jak ktoś otrzymuje za to tzw. punkty :))
aynis 2008-05-25 17:21   
aynis - Profil aynis
Owszem, zdarzają się takie wulgarne komentarze, jeśli się ich nie czyta... Ale jeśli nie zawierają żadnych takich treści, to każdy może wyrazić swoją opinie, nawet jeśli uważa, że to skandal, że lot był odwołany z powodu pogody...
szot 2008-05-25 17:21   
szot - Profil szot
aynis: może od dawna bo byłaś "zielona" ale przed moim pokolorowaniem nie było tch opcji...
hamburg 2008-05-25 17:19   
hamburg - Profil hamburg
aha....to czemu w opiniach mozna takie rzeczy czytac jak ,,ciasne samoloty ale dobrze...bo mozna ,,niechcaca´´ zlapac stewardesse za tylek´´....lub z powodu pogody zostal lot odwolany...skandal. No kto to akceptuje?
miras 2008-05-25 17:18   
miras - Profil miras
a przed akceptacją to czytacie te opinie/ bo ja natknąłem się na jedną wulgarną ;/ nie żeby mi to bardzo przeszkadzało, ale być może też dzieci czytają nasz portal ;)
aynis 2008-05-25 17:13   
aynis - Profil aynis
hamburg: one cały czas były akceptowane przez zielonych i admina ;) Możesz taką opinię albo zaakceptować albo przesłać do admina.
hamburg 2008-05-25 17:12   
hamburg - Profil hamburg
No narescie przynjamiej ktos bedzie akceptowal te opinie pasazerow....bo tam pisza niekiedy rzeczy ze glowa mala. :-/
aynis 2008-05-25 17:12   
aynis - Profil aynis
To już od dawna było ;) Dostajesz punkty za akceptacje komentarzy niezarejestrowanych użytkowników i za opinie o liniach lotniczych: 1 pkt za każdy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy