Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Porządki ze statusami

Szanowni forumowicze, w związaku z ciągłymi uwagami odnośnie statusów, szczególnie dobrego forumowicza, zdecydowaliśmy o usunięciu zielonego statusu do momentu stworzenia nowego, przejrzystego systemu jego przyznawania. Przyznam szczerze, że nie mam pomysłu na to jak taki system przyznawania "zielonego" wyroznienia mogłbym wyglądać. Ktos powie ze statusem takim powinni byc nagradzani merytoryczni forumowicze... niby tak tylko ta merytorycznosc ktos musialby oceniac. Moja propozycja tak na goraco jest taka aby kolor zielony dostawali uzytkownicy ktorzy maja okreslony staz, napisali okreslona ilosc postow i przestrzegaja regulaminu i to najwazniejsze zyja w symbiozie z innymi forumowiczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednoczesnie zmienilbym nazwe z dobrego forumowicza na... roboczo "starszy forumowicz":):):) Czekam na wazsze glosy i propozycje...

18/05/2008 23:49,  
gość_39388 - Profil
gość_39388

Przepraszam Panie Adminie/Panie Moderatorze, że "odgrzeje kotleta" (czytaj wątek) z ostatnią wypowiedzią 5 lat temu, ale mam jedno pytanko. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co oznaczają zielone oznaczenia wątków w panelu "Moje dyskusje"? Jedne wątki są u mnie w standardowym kolorze niebieskim, a co niektóre właśnie w kolorze zielonym . Dziękuje z góry za odpowiedz.
21/06/2013 01:56  

Niebieski dostaje się za staż->rok czasu i 250 postów na forum.
29/05/2008 16:37  

a ja przespalem cos i nie wiem why zielony jest teraz niebieski??>)
29/05/2008 16:32  

miras - Profil
miras

admin: dlaczego maciek_krk jest nadal zolty? To już nawet z kryminalu mozna wyjsc przed terminem za dobre sprawowanie. Wnosze o amnestie dla tego uzytkownika i zrobinie go na szaro. :)
29/05/2008 15:26  

hamburg: ale ludzie czasami i takie rzeczy wypisują... Zaczynają, że lot spokojny, itd, a w połowie opinii takie kwiatki ;) Takie coś odsyłasz wtedy do admina, bo nie ma opcji na kasowanie opinii.
25/05/2008 17:42  

To tak przy okazji, jak byś trafił :)
25/05/2008 17:41  

aynis: No dobra...z tym odwolaniem lotu to niech bedzie....ale z tym tylkiem...i pilotem? No to juz przesada....to nie opinia....tylko kompleksy :-)
25/05/2008 17:41  

miras - Profil
miras

Droga aynis, nie wiem przy jakie linii to było. Dawno nie byłem w opiniach. Być moze już ten komentarz został usunięty. Szukam :)
25/05/2008 17:40  

Mi się zdarzyło parę pt. "ciasny samolot, można złapać stewardessę" albo "przystojny pilot, zrobił mi (...)", ale nie trafiłam na niecenzuralne wyrażenia...
25/05/2008 17:37  

miras: :/ a wiesz, gdzie jest ten komentarz? Może jakiś wniosek do admina o usunięcie takich komentarzy...
25/05/2008 17:34  

miras - Profil
miras

aynis: ja nie wiem czy akurat to ty akceptowałaś czy nie, ale słowo na ch... bardzo się rzuca w oczy zwłaszcza w miejscu w którym nie powinno go być.
25/05/2008 17:33  

Trzeba po prostu uważnie czytać przed zaakceptowaniem :)
25/05/2008 17:30  

miras - Profil
miras

zdarzają się a chyba nie powinny się zdarzać, jak ktoś otrzymuje za to tzw. punkty :))
25/05/2008 17:29  

Owszem, zdarzają się takie wulgarne komentarze, jeśli się ich nie czyta... Ale jeśli nie zawierają żadnych takich treści, to każdy może wyrazić swoją opinie, nawet jeśli uważa, że to skandal, że lot był odwołany z powodu pogody...
25/05/2008 17:21  

szot - Profil
szot

aynis: może od dawna bo byłaś "zielona" ale przed moim pokolorowaniem nie było tch opcji...
25/05/2008 17:21  

aha....to czemu w opiniach mozna takie rzeczy czytac jak ,,ciasne samoloty ale dobrze...bo mozna ,,niechcaca´´ zlapac stewardesse za tylek´´....lub z powodu pogody zostal lot odwolany...skandal. No kto to akceptuje?
25/05/2008 17:19  

miras - Profil
miras

a przed akceptacją to czytacie te opinie/ bo ja natknąłem się na jedną wulgarną ;/ nie żeby mi to bardzo przeszkadzało, ale być może też dzieci czytają nasz portal ;)
25/05/2008 17:18  

hamburg: one cały czas były akceptowane przez zielonych i admina ;) Możesz taką opinię albo zaakceptować albo przesłać do admina.
25/05/2008 17:13  

No narescie przynjamiej ktos bedzie akceptowal te opinie pasazerow....bo tam pisza niekiedy rzeczy ze glowa mala. :-/
25/05/2008 17:12  

To już od dawna było ;) Dostajesz punkty za akceptacje komentarzy niezarejestrowanych użytkowników i za opinie o liniach lotniczych: 1 pkt za każdy.
25/05/2008 17:12  

reklama
reklama

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży: