×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delegacja turecka nadciąga w weekend


Na dzisiejszym spotkaniu prezydentów: Erdogan apelował o zwiększenie liczby połączeń lotniczych między oboma państwami. "W tej chwili to jest pięć rejsów w tygodniu z Warszawy do Stambułu. Jeśli nie można zwiększyć liczby tych lotów, to moglibyśmy wyznaczyć nowe miejsce - Kraków czy Łódź" - proponował. Poinformował, że w weekend przybędzie do Warszawy delegacja tureckich linii lotniczych. Duda podkreślił, że jest za zwiększaniem liczby połączeń lotniczych pomiędzy krajami, ale chciałby, by przewoźnicy: polski LOT i Turkish Airlines czerpały z tego jednakowe korzyści. Ciekawe czy teraz się coś ruszy temat na temat tej umowy dwustronnej. Czytaj więcej na zobacz link

17/10/2017 19:25,  
<>

gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

gość_5d000 - Profil
gość_5d000
  
czy Łódź wreszcie będzie w stanie coś załatwić dla siebie?
19/10/2017 21:22  

gość_13dad - Profil
gość_13dad
  
Kelo: Erdogan jest w sytuacji Orbana, na sile potrzebuje PR-owych sojuszników, którzy pokażą propagandowo, ze nie jest izolowany w sytuacji gdy prawie cała UE pokazuje mu środkowy palec. Nadmierne podniety takimi propagandowymi deklaracjami sa niezdrowe.
18/10/2017 15:10  

  
,,Miód na serce" dla krakowskich fanów lotniska. Czy jednak dyplomatyczna wola zamieni się w lotniczy biznes? Mam wrażenie że oficjalnie wszyscy chcą ......ale jakoś nie wychodzi :-)
17/10/2017 22:34  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie