Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Bałagan na stronie

Myślałem, że są to jednostkowe przypadki, ale ponownie widzę, że nie ma spójnej wizji wśród redaktorów portalu jak ma on funkcjonować. Zostały stworzone działy lecz nie po to, by łatwo znaleźć szukane informacje. Oczywiście podam przykład, który po raz kolejny mnie zirytował. Prosiłbym o podjęcie decyzji i trzymanie się jej przez wszystkich redaktorów w jakim dziale będą ukazywały się wyniki lotnisk: czy w dziale "Zarządzanie" czy w dziale "Wiadomości z lotnisk". Bo to co robicie obecnie to właśnie tytułowy bałagan na stronie.

08/12/2014 11:13,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b

Czy ktoś w ogóle czyta te uwagi? Jeśli tak to poproszę, żeby webmaster zwrócił uwagę, że nie wystarczy w skrypcie zmienić "flights" na "loty" bo potem wychodzą kwiatki typu "odbył 52 lotów". Jeśli to problem nie do przeskoczenia to lepiej napisać "Liczba lotów: 52". Oczywiście zakładam, że wszystkie skrypty, mapki i wykresy pochodzą "z zewnątrz", bo jeśli to dzieło polskiego autora to nie ma chyba wytłumaczenia. Jakby co, to mogę podrzucić przykład funkcji zwracającej odpowiednią końcówkę wyrazu w zależności od numeru :) ("lot", "loty", "lotów")
13/05/2015 09:53  

W dalszym ciagu Peach Aviation MM i StarFlyer 7G sa niedostepne w kaledarzu lotow.
07/05/2015 01:03  

A to co sie wyswietla w wersji mobilnej, a co w normalnej to juz w ogole chaos. Niektorych artykulow w wersji mobi nie ma :(
13/12/2014 20:46  

Peach Aviation (MM). Mysle ze problem jest w tym ze inna linia jest w bazie o kodzie IATA MM
09/12/2014 18:36  

O a jakiej linii mówisz. PS/ Jesli dodasz linie X, ktorej nie ma w bazie, a nastepnie po jej dodaniu (gdy czeka na akceptacje) dodasz ja ponownie to dostaniesz komunikat ze jest w bazie (ale czeka na akcpt)
09/12/2014 14:12  

Ja chcialem dodal lot do kalendarza i mow mi ze linia nie istnieje, a jak chce dodac linie to znowu ze juz jest dodana???
09/12/2014 00:55  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: