×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podróż z Rainbows


Byłam na wycieczce z Rainbows w Senegalu i Gambi. Wycieczka byłaby fajna gdybyśmy mieli profesjinalną pilotkę lub pilota. Naszą pilotką była pani Marta. Osoba nie nadajaca sie na pilota. Chaotyczna, nie potrafiaca efektywnie zorganizawać czasu uczestników wycieczki, zajmujaca się przede wszystkim sobą, pamiętająca głównie o tych członkach wycieczki, którzy poszukiwali alkoholu. Mało dbajaca o pozostałych z grupy. Spóźniająca się na wyznaczoną przez siebie godzinę zbiórki, zdziwiona że ma coś tłumaczyć. Nie panujaca nad niektórymi uczestnikami wycieczki(tymi z którymi się szczególnie kolegowała) co doprowadziło do sytuacji, że popili się, zachowywali się bardzo głosno nie licząc się z pozostałymi uczestnikami, oddali mocz w autokarze. Program wycieczki został bardzo chaotycznie zmieniony, nie była grupa informowana, dokładnie co w nastepnym dniu będzie zwiedzane, co powodowało, że uczestnicy byli w sposób nieodpowiedni ubrani, np przejazd jeepami w wietrzną pogodę o czym wczesniej nie byli poinformowani i nie zabrali ze sobą okryć cieplejszych i osłaniających. Oczywiscie pani Marta sama się zabezpieczyła. Ponadto program został tak przez polotkę ustawiony, że codziennie musieliśmy wstawać duzo wczesn8iej niż inne grupy a nawet w jednym dniu o 5 rano tylko dlatego, że pani Marta zaplanowała na ten dzień tylko jedną imprezę fakultatywną - pobyt w rezerwacie z lwami. Bardzo mało uzyskaliśmy informacji o tych krajach ponieważ pani Marta w ogóle nie korzystała z wiedzy przewo9dnika, który z nami cały czas jeździł. Gdy dalismy pilotce do zrozumienia, że oczekujemy informacji to trochę wykazała aktywnosci, ale nie było to zaangażowanie tylko odwalenie roboty. Pani Marta za swoją nieudolność od samego początku wycieczki probowała obarczyć winą tubylców. Jeżeli Rainbows będzie zatrudniał osoby mające lekceważący stosunek do uczestników wycieczki oraz wypełniające obowiązki pilota w sposób nierzetelny to na pewno nie będę korzystać z usług Rainbows. W roku ubiegłym byłam na wycieczce z LogosTour. Pilota mieliśmy fantastycznego. Nie tylko sumiennie metodycznie i sposób zorganizowany poprowadził całą wycieczkę to jeszcze zwiedziliśmy sporo nadprogramowo.

25/12/2013 16:46,  
<>

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

  
Byłam na wycieczce z Rainbows w Senegalu i Gambi. Wycieczka byłaby fajna gdybyśmy mieli
profesjinalną pilotkę lub pilota. Naszą pilotką była pani Marta. Osoba nie nadajaca sie na pilota. Chaotyczna, nie potrafiaca efektywnie zorganizawać czasu uczestników wycieczki, zajmujaca się przede wszystkim sobą, pamiętająca głównie o tych członkach wycieczki, którzy poszukiwali alkoholu. Mało dbajaca o pozostałych z grupy. Spóźniająca się na wyznaczoną przez siebie godzinę zbiórki, zdziwiona że ma coś tłumaczyć. Nie panujaca nad niektórymi uczestnikami wycieczki(tymi z którymi się szczególnie kolegowała) co doprowadziło do sytuacji, że popili się, zachowywali się bardzo głosno nie licząc się z pozostałymi uczestnikami, oddali mocz w autokarze. Program wycieczki został bardzo chaotycznie zmieniony, nie była grupa informowana, dokładnie co w nastepnym dniu będzie zwiedzane, co powodowało, że uczestnicy byli w sposób nieodpowiedni ubrani, np przejazd jeepami w wietrzną pogodę o czym wczesniej nie byli poinformowani i nie zabrali ze sobą okryć cieplejszych i osłaniających. Oczywiscie pani Marta sama się zabezpieczyła.
Ponadto program został tak przez polotkę ustawiony, że codziennie musieliśmy wstawać duzo wczesn8iej niż inne grupy a nawet w jednym dniu o 5 rano tylko dlatego, że pani Marta zaplanowała na ten dzień tylko jedną imprezę fakultatywną - pobyt w rezerwacie z lwami. Bardzo mało uzyskaliśmy informacji o tych krajach ponieważ pani Marta w ogóle nie korzystała z wiedzy przewo9dnika, który z nami cały czas jeździł. Gdy dalismy pilotce do zrozumienia, że oczekujemy informacji to trochę wykazała aktywnosci, ale nie było to zaangażowanie tylko odwalenie roboty.
Pani Marta za swoją nieudolność od samego początku wycieczki probowała obarczyć winą tubylców.
Jeżeli Rainbows będzie zatrudniał osoby mające lekceważący stosunek do uczestników wycieczki oraz wypełniające obowiązki pilota w sposób nierzetelny to na pewno nie będę korzystać z usług Rainbows. W roku ubiegłym byłam na wycieczce z LogosTour. Pilota mieliśmy fantastycznego. Nie tylko sumiennie metodycznie i sposób zorganizowany poprowadził całą wycieczkę to jeszcze zwiedziliśmy sporo nadprogramowo.
25/12/2013 16:46  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie