Kolejne połączenia z Dalekim Wsch.?

Przeglądając portal gazeta.pl,natknołem się na informacje,ze parter LOT-u ze Star Aliiance ,linie AirChina,widza potencjał w naszym narodowym przewoźniku.Czyżby Air China jest zainteresowany kupnem LOT-u.Dla rozjaśnienia podrzucam link zobacz link
05/08/2013 19:36  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2013-08-07 12:49   
krzysiekl - Profil krzysiekl
nie tyle, że by się przydał ale absolutnie nie rozumiem dlaczego go nie ma.
Do Chin czy Japonii LOT bezpośrednio doleci znacznie szybciej niż loty przez Bliski Wschód, ale pewnie trzeba Rosjanom słono płacić za loty nad Syberią...?
greg0303 2013-08-06 16:31   
greg0303 - Profil greg0303
Byly prezes PLL LOT chcial rozbudowac siatke polaczen do Azji, stad tez zamowienie na osiem B787 Dreamliner. Myslano o Tokio, Szanghaju, Bangkoku - Delhi (LOT juz tam latal wielokrotnie) Hongkongu i Singapurze. No ale wtedy w Warszawie nie byli obecni Qatar Airways ani Emirates, ktorych siatki pokrywaja Bliski i Daleki Wschod.
Swoja droga code share z Air China w ramach Star Alliance by sie przydal.
pcharasz 2013-08-06 13:28   
pcharasz - Profil pcharasz
solokhumbu, no właśnie nie ma za bardzo tych lotów z przesiadką w PEK bo LO nie ma codeshare na żadnych krajowych trasach w Chinach.
dexter 2013-08-06 11:44   
dexter - Profil dexter
Czy ktoś wie czy ja mogę lecieć na 72h do PEK w ramach free visa np. czystym LOTem, a więc wylecieć z WAW i powrócić bezpośrednim do WAW, czy też muszę mieć koniecznie po tych 3 dniach połączenie do innego azjatyckiego kraju w regionie i dopiero stamtąd wracać do Polski?
solokhumbu 2013-08-05 21:07   
solokhumbu - Profil solokhumbu
A czy Air China musi wchodzic na nasz rynek? Jest LO z przesiadką w PEK do/z wielu miast chińskich, może ten wspomniany PVG zostanie uruchomiony, są wreszcie rejsy LH z wielu chińskich miast via FRA/MUC do Pl, zatem... Wybór jest!
pcharasz 2013-08-05 19:53   
pcharasz - Profil pcharasz
Myślę, że to zbyt daleko idący wniosek, że Air China jest zainteresowana kupnem LOT-u. Mimo wszystko, fakt zachęcania LO do otwierania kolejnych połączeń do Chin jest bardzo ciekawy i przy tym wszystkim ciekawy jest brak zainteresowania samego Air China wejściem bezpośrednio na polski rynek.
tofik79 2013-08-05 19:36   
tofik79 - Profil tofik79
Przeglądając portal gazeta.pl,natknołem się na informacje,ze parter LOT-u ze Star Aliiance ,linie AirChina,widza potencjał w naszym narodowym przewoźniku.Czyżby Air China jest zainteresowany kupnem LOT-u.Dla rozjaśnienia podrzucam link zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy