Piętrowe łóżka w samolocie?

Nie znamy czegoś takiego (za to powszechnie stosowane na kolei, takie rozwiązanie zapewnia niższy koszt na paxa bo więcej osób może leżeć). Za pewne wynika to ze względów bezpieczeństwa? Znalazłem jednak zdjęcia z dawnych lat, z jednych ze pierwszych samolotów Pan Am. Ewidentnie widać tam piętrowe łóżka. a może- da się powrócić do tego pomysłu? To zrewolucjonizowałoby podróże, bo miejsca leżące byłyby znacznie tańsze.
20/06/2013 15:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2013-06-21 10:44   
krzysiekl - Profil krzysiekl
gdyby był dobry system pasów przytrzymujących nas w kilku miejscach to sądzę, że nie byłoby to znacznie gorsze niż siedzieć podczas turbulencji.

a jak to było rozwiązane w tych samolotach z lat powojennych? Wtedy też były turbulencje, pewnie nawet trudniej je było przewidzieć i ominąć, a samoloty miały nieco mniejszy pułap.
banan86 2013-06-21 09:43   
banan86 - Profil banan86
krzyskiek chcialbys tak lezec w czasie turbulencji albo twardego.awaryjnego ladowania? juz bardziej realistyczny wydaje sie pomysl FRancy z miejscami stolojacymi
banan86 2013-06-21 09:43   
banan86 - Profil banan86
stojacymi
krzysiekl 2013-06-20 16:47   
krzysiekl - Profil krzysiekl
nawet znalazłem coś. stare(2007). sprawdziłem datę, nie z 1 IV.
zobacz link
krzysiekl 2013-06-20 15:23   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Nie znamy czegoś takiego (za to powszechnie stosowane na kolei, takie rozwiązanie zapewnia niższy koszt na paxa bo więcej osób może leżeć).
Za pewne wynika to ze względów bezpieczeństwa?
Znalazłem jednak zdjęcia z dawnych lat, z jednych ze pierwszych samolotów Pan Am. Ewidentnie widać tam piętrowe łóżka.
a może- da się powrócić do tego pomysłu? To zrewolucjonizowałoby podróże, bo miejsca leżące byłyby znacznie tańsze.
krzysiekl 2013-06-20 15:23   
krzysiekl - Profil krzysiekl
link. ogólnie ciekawa strona. są zdjęcia i przekroje.
zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy