Rainbow Tours odwołuje imprezy

Kapitalistyczne oszustwo na "regulamin" Firma sprzedaje nie istniejące usługi !!!!!!!!!!!!!! Zapłaciłem w grudniu za objazdówkę Norwegia z Nord-cap wylot 25 maj, kupione walizki, korony norweskie szwedzkie, euro, zamówiony urlop, iiiiiiiiiiiii jakież cudowne uczucie przeżyłem czytając wiadomość 10 maja iż zgodnie z regulaminem firma odwołuje imprezę z powodu braku chętnych. Firma nie znalazła 30 jeleni więc nie zarobi, a my, no cóż zaproponowali imprezę zamiast samolot to autokar i w innych terminach, klient potraktowany jak niepotrzebny odpad, z którego nie udało się nic wycisnąć , zdawkowe suche "z przykrością informuję" itp. nawet na osobisty kontakt nie stać. Radzę omijać wielkim łukiem.
12/05/2013 17:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2013-05-27 15:18   
michalb - Profil michalb
irkolo jak dobrze ze nie wszyscy są tak idealni jak Ty bo świat byłby cholernie nudny
irkolo 2013-05-18 19:50   
irkolo - Profil irkolo
Michale, czytam umowy (zwłaszcza te fragmenty napisane małym drukiem) więc wiem, że niektóre imprezy mogą być odwołane :)
michalb 2013-05-18 19:28   
michalb - Profil michalb
irkolo jakiś Ty mądry , rozumiem ze czytasz każdą umowę zanim ja podpiszesz. Jak Tobie by odwołali to byś psioczył ale teraz zgrywasz wielkiego mądrale.
kris76 2013-05-12 22:39   
kris76 - Profil kris76
Rainbow.Z nimi nigdy.Kilak lat temu wykupiłem wczasy w nowym apartamentowcu w Złotych Piaskach.Przez tydzień zakwaterowali mnie w studio jednopokojowym zamiast apartamencie bez klimatyzacji.A w drugim tygodniu dostałem apartament.Tylko okazało się że te apartamenty były na sprzedaż w ciągu dnia [przychodzili oglądać je przyszli nabywcy.Koszmar.Rezydentka beznadziejna.Biuro wysłało mi voucher zniżkowy na 250 zł przy zakupie następnej imprezy.Więc z voucherem to sobie można najwyżej wiecie co.Nigdy im nie zaufam
irkolo 2013-05-12 19:08   
irkolo - Profil irkolo
Nie czytałeś warunków przed podpisaniem umowy?
Co ta sytuacja ma wspólnego z kapitalizmem czy socjalizmem?
wolodia 2013-05-12 17:57   
wolodia - Profil wolodia
Kapitalistyczne oszustwo na "regulamin"
Firma sprzedaje nie istniejące usługi !!!!!!!!!!!!!!
Zapłaciłem w grudniu za objazdówkę Norwegia z Nord-cap wylot 25 maj, kupione walizki, korony norweskie szwedzkie, euro, zamówiony urlop, iiiiiiiiiiiii jakież cudowne uczucie przeżyłem czytając wiadomość 10 maja iż zgodnie z regulaminem firma odwołuje imprezę z powodu braku chętnych.
Firma nie znalazła 30 jeleni więc nie zarobi, a my, no cóż zaproponowali imprezę zamiast samolot to autokar i w innych terminach, klient potraktowany jak niepotrzebny odpad, z którego nie udało się nic wycisnąć , zdawkowe suche "z przykrością informuję" itp. nawet na osobisty kontakt nie stać. Radzę omijać wielkim łukiem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy