Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Rainbow Tours odwołuje imprezy

Kapitalistyczne oszustwo na "regulamin" Firma sprzedaje nie istniejące usługi !!!!!!!!!!!!!! Zapłaciłem w grudniu za objazdówkę Norwegia z Nord-cap wylot 25 maj, kupione walizki, korony norweskie szwedzkie, euro, zamówiony urlop, iiiiiiiiiiiii jakież cudowne uczucie przeżyłem czytając wiadomość 10 maja iż zgodnie z regulaminem firma odwołuje imprezę z powodu braku chętnych. Firma nie znalazła 30 jeleni więc nie zarobi, a my, no cóż zaproponowali imprezę zamiast samolot to autokar i w innych terminach, klient potraktowany jak niepotrzebny odpad, z którego nie udało się nic wycisnąć , zdawkowe suche "z przykrością informuję" itp. nawet na osobisty kontakt nie stać. Radzę omijać wielkim łukiem.

12/05/2013 17:57,  
<>

gość_63396 - Profil
gość_63396

irkolo jak dobrze ze nie wszyscy są tak idealni jak Ty bo świat byłby cholernie nudny
27/05/2013 15:18  

Michale, czytam umowy (zwłaszcza te fragmenty napisane małym drukiem) więc wiem, że niektóre imprezy mogą być odwołane :)
18/05/2013 19:50  

irkolo jakiś Ty mądry , rozumiem ze czytasz każdą umowę zanim ja podpiszesz. Jak Tobie by odwołali to byś psioczył ale teraz zgrywasz wielkiego mądrale.
18/05/2013 19:28  

Rainbow.Z nimi nigdy.Kilak lat temu wykupiłem wczasy w nowym apartamentowcu w Złotych Piaskach.Przez tydzień zakwaterowali mnie w studio jednopokojowym zamiast apartamencie bez klimatyzacji.A w drugim tygodniu dostałem apartament.Tylko okazało się że te apartamenty były na sprzedaż w ciągu dnia [przychodzili oglądać je przyszli nabywcy.Koszmar.Rezydentka beznadziejna.Biuro wysłało mi voucher zniżkowy na 250 zł przy zakupie następnej imprezy.Więc z voucherem to sobie można najwyżej wiecie co.Nigdy im nie zaufam
12/05/2013 22:39  

Nie czytałeś warunków przed podpisaniem umowy?
Co ta sytuacja ma wspólnego z kapitalizmem czy socjalizmem?
12/05/2013 19:08  

Kapitalistyczne oszustwo na "regulamin"
Firma sprzedaje nie istniejące usługi !!!!!!!!!!!!!!
Zapłaciłem w grudniu za objazdówkę Norwegia z Nord-cap wylot 25 maj, kupione walizki, korony norweskie szwedzkie, euro, zamówiony urlop, iiiiiiiiiiiii jakież cudowne uczucie przeżyłem czytając wiadomość 10 maja iż zgodnie z regulaminem firma odwołuje imprezę z powodu braku chętnych.
Firma nie znalazła 30 jeleni więc nie zarobi, a my, no cóż zaproponowali imprezę zamiast samolot to autokar i w innych terminach, klient potraktowany jak niepotrzebny odpad, z którego nie udało się nic wycisnąć , zdawkowe suche "z przykrością informuję" itp. nawet na osobisty kontakt nie stać. Radzę omijać wielkim łukiem.
12/05/2013 17:57  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: