Emirates + Qantas już bookowalne

Można już kupować bilety na wspólne loty Emirates i Qantas. Na stronach obu przewoźników. Także z Australii do Warszawy przez Dubaj, po staremu także - przez Frankfurt lub Londyn (dłużej ale na testowany przeze mnie dzień było taniej). Natomiast nie znajduje np. Perth - Warszawa (to jest chyba poza umową..) więc takie coś lepiej kupować na stronie Emirates. Nie umiem kupic na stronie Qantas z Warszawy - bo ich strona ma głupie ograniczenia:P Sprawdziłem też Londyn - Sydney te same linie, kupowane na stronach obu przewoźników, na wybrany dzień na stronie Qantas było taniej nie zaleznie czy na loty Emirates czy Qantas (rzędu 10-80GBP gdy cena biletu ok. 700-800GBP) Przy czym warunki taryfowe były lepsze w Emirates.
23/01/2013 21:36  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
optymista 2013-02-04 21:39   
optymista - Profil optymista
Trzymajmy kciuki aby przysłali A380 w celach reklamowych (oraz aby pokazać że są znacznie większą linią niż konkurencja z regionu) :)
usuniety 2013-02-04 21:22   
usuniety - Profil usuniety
Oficjalny profil sky watcher na Facebooku donosi, że na inauguracyjny rejs DXB - WAW - DXB przyleci Boeing 777 zamiast A330: "Emirates na swój inauguracyjny rejs planuje wysłać samolot Boeing 777 - poinformował Przemysław Przybylski, rzecznik Lotniska Chopina w Warszawie" Odpowiedz EK? "Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy" - dział prasowy Emirates" :)
krzysiekl 2013-01-23 21:36   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Można już kupować bilety na wspólne loty Emirates i Qantas. Na stronach obu przewoźników. Także z Australii do Warszawy przez Dubaj, po staremu także - przez Frankfurt lub Londyn (dłużej ale na testowany przeze mnie dzień było taniej).
Natomiast nie znajduje np. Perth - Warszawa (to jest chyba poza umową..) więc takie coś lepiej kupować na stronie Emirates. Nie umiem kupic na stronie Qantas z Warszawy - bo ich strona ma głupie ograniczenia:P Sprawdziłem też Londyn - Sydney te same linie, kupowane na stronach obu przewoźników, na wybrany dzień na stronie Qantas było taniej nie zaleznie czy na loty Emirates czy Qantas (rzędu 10-80GBP gdy cena biletu ok. 700-800GBP) Przy czym warunki taryfowe były lepsze w Emirates.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama