×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates + Qantas już bookowalne


Można już kupować bilety na wspólne loty Emirates i Qantas. Na stronach obu przewoźników. Także z Australii do Warszawy przez Dubaj, po staremu także - przez Frankfurt lub Londyn (dłużej ale na testowany przeze mnie dzień było taniej). Natomiast nie znajduje np. Perth - Warszawa (to jest chyba poza umową..) więc takie coś lepiej kupować na stronie Emirates. Nie umiem kupic na stronie Qantas z Warszawy - bo ich strona ma głupie ograniczenia:P Sprawdziłem też Londyn - Sydney te same linie, kupowane na stronach obu przewoźników, na wybrany dzień na stronie Qantas było taniej nie zaleznie czy na loty Emirates czy Qantas (rzędu 10-80GBP gdy cena biletu ok. 700-800GBP) Przy czym warunki taryfowe były lepsze w Emirates.

23/01/2013 21:36,  
<>

gość_30318 - Profil
gość_30318
  

  
Trzymajmy kciuki aby przysłali A380 w celach reklamowych (oraz aby pokazać że są znacznie większą linią niż konkurencja z regionu) :)
04/02/2013 21:39  

  
Oficjalny profil sky watcher na Facebooku donosi, że na inauguracyjny rejs DXB - WAW - DXB przyleci Boeing 777 zamiast A330: "Emirates na swój inauguracyjny rejs planuje wysłać samolot Boeing 777 - poinformował Przemysław Przybylski, rzecznik Lotniska Chopina w Warszawie" Odpowiedz EK? "Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy" - dział prasowy Emirates" :)
04/02/2013 21:22  

  
Można już kupować bilety na wspólne loty Emirates i Qantas. Na stronach obu przewoźników. Także z Australii do Warszawy przez Dubaj, po staremu także - przez Frankfurt lub Londyn (dłużej ale na testowany przeze mnie dzień było taniej).
Natomiast nie znajduje np. Perth - Warszawa (to jest chyba poza umową..) więc takie coś lepiej kupować na stronie Emirates. Nie umiem kupic na stronie Qantas z Warszawy - bo ich strona ma głupie ograniczenia:P Sprawdziłem też Londyn - Sydney te same linie, kupowane na stronach obu przewoźników, na wybrany dzień na stronie Qantas było taniej nie zaleznie czy na loty Emirates czy Qantas (rzędu 10-80GBP gdy cena biletu ok. 700-800GBP) Przy czym warunki taryfowe były lepsze w Emirates.
23/01/2013 21:36  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie