Nowa Zelandia

Witam - w październiku 2013 mamy zamiar wybrać się do NZ. Czy już brać się za szukanie biletów czy jeszcze poczekać? Myślałem o stop-overze w obu kierunkach np. w Singapurze/ Hong Kongu. Ktoś mi może coś poradzić bo póki co ceny mnie powalają. Wylot najlepiej z WRO ale biorę pod uwagę każde polskie lotnisko oraz pobliskie w Niemczech...
23/11/2012 15:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2012-11-23 17:03   
krzysiekl - Profil krzysiekl
aż się zastanawiałem czy to nie błąd;)
krzysiekl 2012-11-23 16:59   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Ostatnio Ethiad miał bardzo dobre ceny do Australii z Wiednia (poniżej 2900zł)
krzysiekl 2012-11-23 16:57   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ja bym jeszcze poczekał. To prawie rok. Bilety kupowałbym w okolicy lata 2013. Chyba, że wczesniej coś sie pojawi...(warto sprawdzić np. na początku roku). Możesz łatwo porównać oferty które obecnie dostajesz z cenami jakie teraz są na styczeń - marzec (takie są teraz oferty promocyjne). Jeśli do NZ z okolic WRO to możesz tez pomyśleć nad lotem z Pragi. Np. Emirates (przy czym wtedy raczej musisz zrezygnować z Azji, chyba, że lecisz do Christchurch to można zrobić stop-over w BKK), za to są szanse na stop-over w Australii ew. możesz próbować i Azja i Australia;)
walen 2012-11-23 15:37   
walen - Profil walen
Witam - w październiku 2013 mamy zamiar wybrać się do NZ. Czy już brać się za szukanie biletów czy jeszcze poczekać? Myślałem o stop-overze w obu kierunkach np. w Singapurze/ Hong Kongu. Ktoś mi może coś poradzić bo póki co ceny mnie powalają. Wylot najlepiej z WRO ale biorę pod uwagę każde polskie lotnisko oraz pobliskie w Niemczech...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy