Bingo

Bingo pochwaliło się nowym samolotem na FB. Niestety nowa maszyna wygląda zupełnie inaczej niż pierwsza. Charakterystyczne malowanie BINGO zastąpione zostało przez "Chuck Force One" - czyli reklamę lizaków Chupa Chups. Niestety całe malowanie oparte jest na poprzednim należącym do Kingfishera. Nie pofatygowano się nawet żeby zachować charakterystyczną buźkę, nos czy choćby paski na silniku. Zabrakło również czcionki cosmic. Podsumowując - nowy samolot jest - nawet nieco młodszy bo niespełna 7 letni - ale niestety wizerunek BINGO na tym nie skorzystał.
22/08/2012 22:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
forplay 2012-08-28 21:12   
forplay - Profil forplay
ja tylko stwierdzam fakt - bo post świadczył po trochu że mój wątek na forum dubluje ten z artykułu a tylko narzekamy na malowanie. Z drugiej strony mój wątek pojawił się po oficjalnej informacji na FB... i to z opóźnieniem.
piotrek737 2012-08-28 20:24   
piotrek737 - Profil piotrek737
forplay: I co w związku z tym, że artykuł ukazał się później niż wątek na forum? Oficjalne info prasowe było wysłane dość późno...
forplay 2012-08-28 20:15   
forplay - Profil forplay
forplay napisał w dniu 2012-08-22 o 22:24
Dominik Sipiński 2012-08-22 23:34

artykuł ukazał się później niż wątek na forum tak w kwestii formalnej :)

a co do opinii pod artykułem - ciężko znaleźć zwolenników
krzysiekl 2012-08-28 15:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
był tu o tym wątek i nie wszystkie glosy był krytyczne;)
zobacz link
forplay 2012-08-22 22:52   
forplay - Profil forplay
to ja jeszcze dodam dla tych którzy nie mieli "przyjemności" widzieć nowego malowania. kurde... patrzę któryś raz i jestem co raz bardziej zniesmaczony
zobacz link
usuniety 2012-08-22 22:35   
usuniety - Profil usuniety
forplay: widziałem już fotki tego SP-ACK. Rzeczywiście, malowanie jest ohydne...
forplay 2012-08-22 22:24   
forplay - Profil forplay
Bingo pochwaliło się nowym samolotem na FB. Niestety nowa maszyna wygląda zupełnie inaczej niż pierwsza. Charakterystyczne malowanie BINGO zastąpione zostało przez "Chuck Force One" - czyli reklamę lizaków Chupa Chups. Niestety całe malowanie oparte jest na poprzednim należącym do Kingfishera. Nie pofatygowano się nawet żeby zachować charakterystyczną buźkę, nos czy choćby paski na silniku. Zabrakło również czcionki cosmic. Podsumowując - nowy samolot jest - nawet nieco młodszy bo niespełna 7 letni - ale niestety wizerunek BINGO na tym nie skorzystał.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy