×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Madagaskar, udział w konkursie!


Hej! Dostałam się na 3-tygodniowy wyjazd na Madagaskar, który odbędzie się w dniach 19.08-08.09.2012. Jest to wyprawa antropologiczna, wraz z 11 innymi uczestnikami spędzę po 1 tygodniu w innym miejscu żyjąc z innym plemieniem. Wyjazd ma charakter wolontariatu, mogę go też zarejestrować na uczelni jako obowiązkowe praktyki w ramach studiów. Niestety jednak wszystkie koszty biletów, przejazdów na wyspie, ubezpieczenia, szczepień itp. muszę pokryć sama (ponad 1800 €), dlatego biorę udział w konkursie "Stypendium z Wyboru", gdzie mogę wygrać 4784 zł (5000 zł minus podatek). Aby wygrać potrzebuję głosów internautów - użytkowników Facebooka. Z każdego profilu można zagłosować jednokrotnie, głosowanie trwa do 1 lipca. Proszę, bądźcie tak dobrzy i zagłosujcie na mnie! Za przekazanie informacji Waszym znajomym będę dodatkowo wdzięczna. W ramach podziękowań wszystkim chętnym wyślę z Madagaskaru pocztówkę (szczegóły w opisie) Komentarz moderatora: Proszę korzystać z narzędzi forum w celu dodania linku. Dziękuję htpps://zobacz link

24/06/2012 00:20,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

  
Link nie dziala...
27/06/2012 12:08  

  
Hej!

Dostałam się na 3-tygodniowy wyjazd na Madagaskar, który odbędzie się w dniach 19.08-08.09.2012. Jest to wyprawa antropologiczna, wraz z 11 innymi uczestnikami spędzę po 1 tygodniu w innym miejscu żyjąc z innym plemieniem.
Wyjazd ma charakter wolontariatu, mogę go też zarejestrować na uczelni jako obowiązkowe praktyki w ramach studiów.

Niestety jednak wszystkie koszty biletów, przejazdów na wyspie, ubezpieczenia, szczepień itp. muszę pokryć sama (ponad 1800 €), dlatego biorę udział w konkursie "Stypendium z Wyboru", gdzie mogę wygrać 4784 zł (5000 zł minus podatek).
Aby wygrać potrzebuję głosów internautów - użytkowników Facebooka. Z każdego profilu można zagłosować jednokrotnie, głosowanie trwa do 1 lipca.

Proszę, bądźcie tak dobrzy i zagłosujcie na mnie! Za przekazanie informacji Waszym znajomym będę dodatkowo wdzięczna. W ramach podziękowań wszystkim chętnym wyślę z Madagaskaru pocztówkę (szczegóły w opisie) Komentarz moderatora: Proszę korzystać z narzędzi forum w celu dodania linku. Dziękuję
htpps://zobacz link
24/06/2012 00:20  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie