Madagaskar, udział w konkursie!

Hej! Dostałam się na 3-tygodniowy wyjazd na Madagaskar, który odbędzie się w dniach 19.08-08.09.2012. Jest to wyprawa antropologiczna, wraz z 11 innymi uczestnikami spędzę po 1 tygodniu w innym miejscu żyjąc z innym plemieniem. Wyjazd ma charakter wolontariatu, mogę go też zarejestrować na uczelni jako obowiązkowe praktyki w ramach studiów. Niestety jednak wszystkie koszty biletów, przejazdów na wyspie, ubezpieczenia, szczepień itp. muszę pokryć sama (ponad 1800 €), dlatego biorę udział w konkursie "Stypendium z Wyboru", gdzie mogę wygrać 4784 zł (5000 zł minus podatek). Aby wygrać potrzebuję głosów internautów - użytkowników Facebooka. Z każdego profilu można zagłosować jednokrotnie, głosowanie trwa do 1 lipca. Proszę, bądźcie tak dobrzy i zagłosujcie na mnie! Za przekazanie informacji Waszym znajomym będę dodatkowo wdzięczna. W ramach podziękowań wszystkim chętnym wyślę z Madagaskaru pocztówkę (szczegóły w opisie) Komentarz moderatora: Proszę korzystać z narzędzi forum w celu dodania linku. Dziękuję htpps://zobacz link
24/06/2012 00:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2012-06-27 12:08   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Link nie dziala...
isa_lemuar 2012-06-24 00:20   
isa_lemuar - Profil isa_lemuar
Hej!

Dostałam się na 3-tygodniowy wyjazd na Madagaskar, który odbędzie się w dniach 19.08-08.09.2012. Jest to wyprawa antropologiczna, wraz z 11 innymi uczestnikami spędzę po 1 tygodniu w innym miejscu żyjąc z innym plemieniem.
Wyjazd ma charakter wolontariatu, mogę go też zarejestrować na uczelni jako obowiązkowe praktyki w ramach studiów.

Niestety jednak wszystkie koszty biletów, przejazdów na wyspie, ubezpieczenia, szczepień itp. muszę pokryć sama (ponad 1800 €), dlatego biorę udział w konkursie "Stypendium z Wyboru", gdzie mogę wygrać 4784 zł (5000 zł minus podatek).
Aby wygrać potrzebuję głosów internautów - użytkowników Facebooka. Z każdego profilu można zagłosować jednokrotnie, głosowanie trwa do 1 lipca.

Proszę, bądźcie tak dobrzy i zagłosujcie na mnie! Za przekazanie informacji Waszym znajomym będę dodatkowo wdzięczna. W ramach podziękowań wszystkim chętnym wyślę z Madagaskaru pocztówkę (szczegóły w opisie) Komentarz moderatora: Proszę korzystać z narzędzi forum w celu dodania linku. Dziękuję
htpps://zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy