Ruszają loty z Gdańska

Od 15 marca 2008 roku z gdańskiego lotniska będzie można skorzystać z trzech nowych połączeń obsługiwanych przez Wizz Air. Już we wrześniu 2007 Wizz Air ogłosił, że uruchomi nowe połączenia lotnicze z gdańskiego portu lotniczego. Loty do brytyjskich miast – Bournemouth i Coventry rozpoczną się 15 marca, a do szwedzkiego Goteborga – 17 marca. Tym samym Wizz Air włącza do swojej floty kolejną, jedenastą już maszynę (a trzecią latającą z Gdańska). Według planu Wizz Air przewiezie w 2008 roku na trasach z i do Gdańska ponad milion pasażerów. "Rozwój naszej pozycji na polskim rynku pozostaje jedną z naszych głównych strategii. Wizz Air jest już największym nisko-kosztowym przewoźnikiem w Polsce według liczby przewiezionych pasażerów. Naszym celem jest bycie największą linią lotniczą w kraju. Rozwój bazy w Gdańsku jest kolejnym krokiem w tym kierunku." – powiedział József Váradi, prezes linii Wizz Air.
13/03/2008 20:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-03-15 14:34   
aynis - Profil aynis
Od dzisiaj mamy w GDN 3 różowiutke Wizzairy :) Mam nadzieję, że jak przylecę w czwartek wieczorem, to będą wszystkie już na miejscu i będę je mogła uwiecznić do mojego domowego albumu lotniczego :)
adams 2008-03-13 20:45   
adams - Profil adams
Od 15 marca 2008 roku z gdańskiego lotniska będzie można skorzystać z trzech nowych połączeń obsługiwanych przez Wizz Air.Już we wrześniu 2007 Wizz Air ogłosił, że uruchomi nowe połączenia lotnicze z gdańskiego portu lotniczego. Loty do brytyjskich miast – Bournemouth i Coventry rozpoczną się 15 marca, a do szwedzkiego Goteborga – 17 marca. Tym samym Wizz Air włącza do swojej floty kolejną, jedenastą już maszynę (a trzecią latającą z Gdańska). Według planu Wizz Air przewiezie w 2008 roku na trasach z i do Gdańska ponad milion pasażerów.

"Rozwój naszej pozycji na polskim rynku pozostaje jedną z naszych głównych strategii. Wizz Air jest już największym nisko-kosztowym przewoźnikiem w Polsce według liczby przewiezionych pasażerów. Naszym celem jest bycie największą linią lotniczą w kraju. Rozwój bazy w Gdańsku jest kolejnym krokiem w tym kierunku." – powiedział József Váradi, prezes linii Wizz Air.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy