×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ruszają loty z Gdańska


Od 15 marca 2008 roku z gdańskiego lotniska będzie można skorzystać z trzech nowych połączeń obsługiwanych przez Wizz Air. Już we wrześniu 2007 Wizz Air ogłosił, że uruchomi nowe połączenia lotnicze z gdańskiego portu lotniczego. Loty do brytyjskich miast – Bournemouth i Coventry rozpoczną się 15 marca, a do szwedzkiego Goteborga – 17 marca. Tym samym Wizz Air włącza do swojej floty kolejną, jedenastą już maszynę (a trzecią latającą z Gdańska). Według planu Wizz Air przewiezie w 2008 roku na trasach z i do Gdańska ponad milion pasażerów. "Rozwój naszej pozycji na polskim rynku pozostaje jedną z naszych głównych strategii. Wizz Air jest już największym nisko-kosztowym przewoźnikiem w Polsce według liczby przewiezionych pasażerów. Naszym celem jest bycie największą linią lotniczą w kraju. Rozwój bazy w Gdańsku jest kolejnym krokiem w tym kierunku." – powiedział József Váradi, prezes linii Wizz Air.

13/03/2008 20:45,  
<>

gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

  
Od dzisiaj mamy w GDN 3 różowiutke Wizzairy :) Mam nadzieję, że jak przylecę w czwartek wieczorem, to będą wszystkie już na miejscu i będę je mogła uwiecznić do mojego domowego albumu lotniczego :)
15/03/2008 14:34  

  
Od 15 marca 2008 roku z gdańskiego lotniska będzie można skorzystać z trzech nowych połączeń obsługiwanych przez Wizz Air.
Już we wrześniu 2007 Wizz Air ogłosił, że uruchomi nowe połączenia lotnicze z gdańskiego portu lotniczego. Loty do brytyjskich miast – Bournemouth i Coventry rozpoczną się 15 marca, a do szwedzkiego Goteborga – 17 marca. Tym samym Wizz Air włącza do swojej floty kolejną, jedenastą już maszynę (a trzecią latającą z Gdańska). Według planu Wizz Air przewiezie w 2008 roku na trasach z i do Gdańska ponad milion pasażerów.

"Rozwój naszej pozycji na polskim rynku pozostaje jedną z naszych głównych strategii. Wizz Air jest już największym nisko-kosztowym przewoźnikiem w Polsce według liczby przewiezionych pasażerów. Naszym celem jest bycie największą linią lotniczą w kraju. Rozwój bazy w Gdańsku jest kolejnym krokiem w tym kierunku." – powiedział József Váradi, prezes linii Wizz Air.
13/03/2008 20:45  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie