Popełniłam błąd

Proszę o pomoc! może ktoś się orientuje czy to duży bład- bukowałam bilet dla znajomego- w tytule (MR,MRS,MISS) wpisałam PANNA (MISS) zamiast PAN (MR)!! Czy to traktowane jest jako poważny błąd?? po wejściu w rezerwację można to zmienić, ale wiąże się to z zapłaceniem dość poważnej sumy- taktowane jest jako zmiana nazwiska :/ Czy w tym wypadku może on mieć jakieś problemy na lotnisku?? czy na wszelki wypadek kupić nowy bilet?? nie wiem co robić ponieważ może bym się aż tak tym nie przejmowała, jednak w dowodzie czy paszporcie jest określona płeć :/ a jakaś PANNA przecież może mieć męskie imię... :/ prosze o pomoc! może ktoś sie orientuje w temacie!
04/09/2011 03:22  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
rafalpd 2011-09-04 20:09   
rafalpd - Profil rafalpd
w Ryanie nikt nie spojrzy :) drukujesz kartę i tyle. A jak chce Ci się bawić ro możesz w PDF-ie pomerdać (tylko nie uszkodź kodu)
PS Ja tez kiedyś poleciałem jako kobieta bodajże w Iberii i nie było problemu
humbak 2011-09-04 17:04   
humbak - Profil humbak
AKO, nie Ciebie pytałem. :P
4tech 2011-09-04 14:36   
4tech - Profil 4tech
bombelnz, nie będzie problemu. /// Chómpaq, w sumie to u Cię to nie wiadomo czy Ty jesteś Miss czy M(y)ster :p
tomcat_bzg 2011-09-04 11:47   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Humbak: BA i AA... "Miss Jędrzejczak" - haha, uśmiałem się: jasnowidzów jakichś na tym lotnisku zatrudniali? :)
bombelnz 2011-09-04 11:45   
bombelnz - Profil bombelnz
dziekuję za odpowiedzi! bilet zarezerwowany w Ryanair.. a oni lubią się przyczepić do czegos, tylko po to by zapłacic im jakieś dodatkowe pieniążki :/ o to chyba najbardziej sie martwie.
nederland 2011-09-04 11:26   
nederland - Profil nederland
Ciężko, bo nie ma dwóch płci :)
humbak 2011-09-04 11:10   
humbak - Profil humbak
A nie piszesz jaka to linia, a to dosyć ważne. Tak czy siak, mało kto na płeć zwraca uwagę podczas kontroli dokumentów. Poza tym w dzisiejszych czasach czasami już trudno rozróżnić płeć na pierwszy rzut oka. A nawet trzeci. :o)
humbak 2011-09-04 11:09   
humbak - Profil humbak
Mnie kiedyś wołano na lotnisku Miss Jędrzejczak, chociaż miałem WYRAŹNIE napisane MR. :P
tomcat_bzg 2011-09-04 10:23   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Miałem podobny problem rezerwując via aero.pl bilet do Stanów dla kogoś z rodziny (zamiast MISS wpisałem MR prawdopodobnie dlatego, że takie było domyślne ustawienie na formularzu i przeoczyłem zmianę tego). Kontaktowałem się z aero.pl czy nie będzie z tego tytułu problemów: powiedzieli, że nie i faktycznie nie było
aynis 2011-09-04 06:36   
aynis - Profil aynis
Kiedyś poleciałam jako MR i nikt nawet nie zwrócił na to uwagi. Ważniejsze jest to, żeby zgadzało się imię i nazwisko z tym w paszporcie.
bombelnz 2011-09-04 03:22   
bombelnz - Profil bombelnz
Proszę o pomoc! może ktoś się orientuje czy to duży bład- bukowałam bilet dla znajomego- w tytule (MR,MRS,MISS) wpisałam PANNA (MISS) zamiast PAN (MR)!! Czy to traktowane jest jako poważny błąd?? po wejściu w rezerwację można to zmienić, ale wiąże się to z zapłaceniem dość poważnej sumy- taktowane jest jako zmiana nazwiska :/ Czy w tym wypadku może on mieć jakieś problemy na lotnisku?? czy na wszelki wypadek kupić nowy bilet?? nie wiem co robić ponieważ może bym się aż tak tym nie przejmowała, jednak w dowodzie czy paszporcie jest określona płeć :/ a jakaś PANNA przecież może mieć męskie imię... :/ prosze o pomoc! może ktoś sie orientuje w temacie!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy