×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


New design?


Vitam Jako, że jestem tuta "leszczem" w użytkowaniu strony pasazer.com mogę zostać z góry "pojechany" przez starszych stażem użytkowników. Jednakże chciałbym napisać, co mam do napisania, gdyż wydaje mi się że własnie na takich "leszczach" zależy (lub powinno zależeć) portalowi pasazer :) krótko: Zapewne juz zdążyliście się przyzwyczaić, niestety ja nie. Jestem totalnie "zagubiony" na tym portalu. Moim zdaniem portal jest strasznie nieczytelny. Jak się okazuje nie jest to tylko moje zdanie tylko jeszcze kilku osób, które stwierdziły, że nie używają p.com ponieważ właśnie jest nieczytelny. Od siebie napiszę, że gdyby nie mój upór i chęć zaglądania tutaj, po prostu zrezygnowałbym z użytkowania mojego konta, ale postaram się trwać ;) Jednakże myslę, że warto by przyciągnąć nowych użytkowników, a nowy design portalu (bardziej intuicyjny) mógłby w tym bardzo pomóc, tym bardziej, że "społeczność lotnicza" w Polsce zaczęla się dośc mocno rozwijać. To tyle kosztem wstępu :) Czekam "kto pierwszy rzuci kamień"

28/08/2011 21:38,  
<>

gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

  
Podzielam zdanie użytkownika kubab222
12/08/2012 21:17  

  
Kiedy odswiezenie strony? Nowy design, layout? Cos byla o tym mowa i nagle ucichlo?
12/08/2012 20:49  

  
Masz podpisane różne informacje, z czego są one umieszczone po prawej stronie domeny. Te najnowsze dwie są napisane większą czcionką. Mi użytkowanie po tej stronie nie sprawia problemu od pierwszego zalogowania.
29/08/2011 00:03  

nederland - Profil
nederland
  
Nie jestem w stanie dostrzec problemów z intuicyjnością na portalu :) Wchodząc na jakąkolwiek stronę po raz pierwszy szukasz różnych opcji, wiadomości, okienek. To oczywiste, że po czasie się przyzwyczajasz. Trochę cierpliwości i znajdziesz wszystko czego potrzebujesz :) Trust me :)
28/08/2011 21:46  

  
Vitam
Jako, że jestem tuta "leszczem" w użytkowaniu strony pasazer.com mogę zostać z góry "pojechany" przez starszych stażem użytkowników. Jednakże chciałbym napisać, co mam do napisania, gdyż wydaje mi się że własnie na takich "leszczach" zależy (lub powinno zależeć) portalowi pasazer :)

krótko:
Zapewne juz zdążyliście się przyzwyczaić, niestety ja nie. Jestem totalnie "zagubiony" na tym portalu. Moim zdaniem portal jest strasznie nieczytelny. Jak się okazuje nie jest to tylko moje zdanie tylko jeszcze kilku osób, które stwierdziły, że nie używają p.com ponieważ właśnie jest nieczytelny.
Od siebie napiszę, że gdyby nie mój upór i chęć zaglądania tutaj, po prostu zrezygnowałbym z użytkowania mojego konta, ale postaram się trwać ;)
Jednakże myslę, że warto by przyciągnąć nowych użytkowników, a nowy design portalu (bardziej intuicyjny) mógłby w tym bardzo pomóc, tym bardziej, że "społeczność lotnicza" w Polsce zaczęla się dośc mocno rozwijać.

To tyle kosztem wstępu :)
Czekam "kto pierwszy rzuci kamień"
28/08/2011 21:38  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie